JIŘINA (55): Kámasútra otočila můj sexuální život po padesátce naruby

21. 5. 2020
JIŘINA (55): Kámasútra otočila můj sexuální život po padesátce naruby
Jiřina prožila celý život s jedním mužem, a tak byla po rozvodu v otázce randění trochu ztracená. Brzy si však našla nového partnera a s ním se jí otevřely nové obzory i v oblasti sexuality. Kámasútra vnesla do jejího sexuálního života svěží vítr.

Když mi bylo dvaapadesát, přišel můj muž Zbyněk po třiceti letech s tím, že se chce rozvést. Nebudu lhát, naše společné soužití nebylo ideální. Po tolika letech už to byl jen stereotyp. Nejen v každodenním životě, ale i v posteli.

Znali jsme vzájemně svoje oblíbené polohy a nijak zvlášť jsme neexperimentovali. Já na to nebyla ani za mlada. I v době našeho seznámení mi stačil sex k životu jednou za týden. Navíc jsem nikdy nechápala, jak se někdo může vyžívat v různých hračkách nebo převlecích. Ani Kámasútru jsem nikdy nečetla. Přišlo mi to trochu úchylné.

Jakmile odešly naše dvě děti z domu, zařídili jsme si se Zbyňkem dokonce oddělené ložnice. Od té doby na sex došlo jen velmi výjimečně. Nijak mi to nechybělo. Měla jsem jiné starosti. Bavily mě výlety do přírody, víkendy jsem trávila na své milované zahrádce a před pěti lety mi přibyla i starost o vnoučka.

Zbyněk trávil svůj volný čas také po svém. S kamarády chodil na pivo, občas si udělali cyklovýlet nebo vyrazili na ryby. Z jednoho víkendu se vrátil s tím, že se chce rozvést. Byla jsem překvapená, ale vlastně mě to nijak zvlášť nebolelo. Vždyť jsme byli spíš spolubydlící než manželé.

Rozvod mi vliv novou krev do žil. Chtěla jsem se seznámit s mužem, se kterým bych měla víc společných zálib. Dala jsem si inzerát na internetovou seznamku. Měla jsem pár schůzek, ale všechny byly takové rozpačité. Pak jsem poznala Láďu. Bylo mu sice už šedesát, ale staral se o sebe, a tak bych mu klidně řekla o deset míň.

Nejdřív jsme se vídali jen o víkendech. Oba jsme měli rádi přírodu a každou volnou chvíli jsme vyráželi na výlety. Během jedné túry mi Láďa navrhl, abychom vylezli na nedaleký posed a milovali se tam. A já jsem kývla, i když bych k tomu dřív určitě neměla odvahu. Co když někdo půjde kolem? Ale s Láďou jsem najednou byla připravená i na takové sexuální dobrodružství.

Nejen nové polohy

Brzy se ke mně Láďa nastěhoval a začal mi rozšiřovat sexuální obzory. V milování ho inspirovala Kámasútra, začali jsme zkoušet nové polohy, na nic jsme nespěchali. Láďa mi odhalil i tajemství tantry. Teď spolu žijeme přes dva roky a dokonce chodíme na společné tantrické masáže.

Ještě před pár lety by mě ani nenapadlo napsat o svém sexuálním životě na internet. Ale Láďa mi otevřel oči. Celý život jsem si myslela, že mě sex prostě moc nebaví. Teď už vím, že jsem jen neměla toho správného partnera.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Březen pro vás bude studnicí nových vědomostí, probuzením ze zimního spánku a útěkem k lepším zítřkům. Není divu, že vás lákají výlety a aktivity na čerstvém vzduchu. Pokud se chcete…