Komentáře k článku zpět na článek

ok2 21. 12. 2021 | 11:43
ok2 21. 12. 2021 | 11:41
ok2 21. 12. 2021 | 11:40
ok2 21. 12. 2021 | 11:39

Užijete si paní pár pěkných chvilek, ale mějte na paměti, že tahle situace je jako bumerang. Vrátí se Vám hned, jakmile si přítel bude mít možnost zvednout ego u jiné kolegyně. To miminko bez táty Vám zařídí karmu, nebojte se. Vzpomenete si.

Dáša 10. 12. 2021 | 14:20
Dáša 10. 12. 2021 | 14:19
Dáša 10. 12. 2021 | 14:17

@Laura: Chlap, který odejde od těhotné partnerky, je vždycky hajzl. Když dítě nechce, nemá si ho pořizovat. A když ho chce, má se o něj postarat. Ženská, která si někoho takového vezme, je jen ubožačka bez sebeúcty, která nemá na to si najít vlastního nezadaného chlapa a spokojí se s ojetým ze sekáče.

Dáša 10. 12. 2021 | 14:13

Mou dcerku, kterou mám z jednoho nevydařeného vztahu, vyzvedla ze školy ochotná kamarádka. Další sobecká bezohledná mrcha. Asi tady mají někde hnízdo. Divím se, že se ze sebe nepozvrací, ale co čekat od takové. Snad jí osud ukáže brzy, jakého "skvělého" chlapa si vybrala. Osobně bych se nedotkla takového hajzla ani dvoumetrovou tyčí. Když v 21. století někdo údajně "neplánuje" dítě, tak ho nemá. Existují na to celkem spolehlivé metody. On je ale nezodpovědný sobecký zmetek a takový bude i ke druhé ženě i ke třetí a další. K jedné holčičce z jednoho nepovedeného vztahu brzy přibude druhé dítě z druhého nepovedeného vztahu a možná, až bude těhotná, nastoupí místo ní do stejné kanceláře jiná štětka, která si to rozdá s jejím panem dokonalým ve výtahu. Přeju jí to.

Laura 23. 11. 2021 | 23:40

Můj manžel kvůli mě také odešel od těhotné partnerky. Jsme spolu osmým rokem, máme syna a s jeho dcerou spolu máme báječný vztah, stejně tak se mají rády naše děti vzájemně. S jeho bývalou partnerkou jsme také v pohodě, náš syn k nim jezdí s manželem na návštěvu (když jede za dcerou) a i jsem od ní pro něj dostala spoustu věcí. A oba jsou takhle mnohem spokojenější, než kdyby zůstali spolu. Takže z vlastní zkušenosti mohu napsat, že ne každý chlap kecá a opouští ženy jak na běžícím pásu. Někdy spolu partneři prostě nechtějí být ani kvůli dítěti. Neříkám že je to správně nebo špatně, a ano, jsou chlapi kterým je lepší nevěřit nos mezi očima 😉, ale není to tak vždy, stejně tak kvůli opuštění těhotné ženy nemusí být chlap vždy nutně gauner a lump.
❤️

Radna 22. 11. 2021 | 12:50

Tak jednou jsem viděla něco podobného u kamarádky, nebylo v tom sice dítě, ale dlouholeté vztahy ano. Jeden pohled, láska jako trám, po týdnu pálení mostů....jsou spolu už asi 20 let, mají tři děti a jsou šťastní. Tak pisatelce přeju, ať je to podobný případ (jeden z milionu) a ne ten častější. Bývalá manželka si snad najde někoho pro sebe lepšího. Tenhle za to opravdu nestál, (nebo skutečně narazil na tu pravou a bývalá pro něj prostě pravá nebyla.)

Moučka 22. 11. 2021 | 07:52
Martin 19 21. 11. 2021 | 18:27
Elynor 21. 11. 2021 | 07:36

Inu, milá Jitko z příběhu, máš velice správně špatné svědomí. A hlavně sis zase vybrala chlapa úplně blbě. Všichni ženatí muži, když potřebují okouzlit půvabnou kolegyni a dostat ji do postele, hovoří o tom, jak jim jejich manželka nerozumí, jak je dusí a je jim koulí u nohy, a u většiny z nich to samozřejmě není pravda. V tomto případě to pánovi nebránilo, aby s manželkou spal a to bez ochrany, přestože údajně dítě neplánovali. Údajně. Ale i kdyby neplánovali, tak stejně se s tou manželkou miloval stejně jako s tebou, Jitko. A ne jednou, spal s vámi oběma současně. A tys mu na to skočila, a přitom se znáte půl roku, z toho pět měsíců spolu bydlíte - sestěhovat se po měsíční známosti, to je fofr. To musel pán v té posteli předvádět hodně. Za jak dlouho asi ta "chemie" vyprchá? Za rok, dva? A až ten chlap zase potká nějakou jinou pěknou ženu ve výtahu, myslíš, že se nebude situace opakovat, jenom ta ve druhém měsíci možná budeš, ty Jitko. Tak si pěkně užij těch pár měsíců "štěstí", co ti ještě zbývá, než přejde ta zamilovanost, a přijdou obyčejné všední dny. A to ony přijdou. Plus ten pán bude muset platit alimenty, bude si brát své dítě minimálně na víkendy a možná i do střídavé péče... pořád budeš mít to dítě před očima a pořád ti bude připomínat, že má kvůli tobě neúplnou rodinu. A ty Jitko, máš doma nečestného chlapa, jemně řečeno. Já bych ho nazvala póvl. A nechtěla bych ho ani ozdobně zabalenýho.

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, jste aktivní a činorodí. Momentálně máte hned několik koníčků najednou a bavíte se s…