Komentáře k článku zpět na článek

Noral 18. 10. 2019 | 05:53

Vždycky mi bylo divné a i směšné když někdo tvrdil že jiný mu odlákal partnera.Přece ten přítel je svéprávná osoba a kdyby nechtěl, kamarádka může se stavět třeba na hlavu,nepodaří se jí to.Proč dávat vinu jen kamarádce.

farah.farah 4. 10. 2019 | 10:13

Jsně před 20 lety měli běžně mobily. .........a přitom by stačilo tak málo, nechat jí aby jí nyní bylo třeba 25 a jinak by se tomu příběhu na reálnosti nedalo nic vytknout a i bych věřila že je tentoktát skutečný a né zase vymyšlený.No ale právěže že tohle by se reálně stát samozřejmě mohlo tak samotnému tématu odlákání..........ta kamarádka byla max nějaká známá pánč opravodvá kamarádka by tohle neudělala..neříkám že by se nemohla zamilovat to se jsitě stane i některám kamarádkám že se jim líbí partner jejich kámošky, ale kamarádka vás před ním nebude pomlouvat a aktivně ho uhánět.Na druhé straně partner není štěně které když na něj hezky promluvíte odejde kdykoliv s kýmkoliv. A je likož spolu chodili relativně krátce tak tam ještě nemhola být taková ta nuda a stereotyp který nastává u mnohých delších vztahů, tak že realita je dle mne tkaová že mu ta druhá nabídla něco co mu u první prostě chybělo.
Nemůže jim vyčítat že se vzali když ona sama odmítla problém řešit a vyklidila jim ihned pole. Kdo ví, kdyby tehdy zabojovala a ukázala mu, jak je ta druhá falešná pomlouvačná potvora třeba by ho získala zpět (pokud tedy o to stála)Navíc pokud josu spolu dosud tak to opravdu vypadá že k obě patří.
Držet si v sobě křivdu 20 let je docela zbytečný a nijak jí to v ničem nepomůže. Po 20 letech by se něčemu takovémuměl člověk umět zasmát a vyprávět to max jako vtipnou historku ze života.

Mata69 3. 10. 2019 | 20:25

Jestliže je v článku taková věc, že před dvaceti lety si mladí lidé běžně posílali smsky, tak tam může být napsáno cokoliv, ale jednoduše je to tím celé nevěrohodné. A tudíž nemá smysl se k tomu víc vyjadřovat. Kolik je Lauře Polákové, když je schopna napsat/okopírovat sem takový bludy?

Rambíša 3. 10. 2019 | 12:34

Co si asi myslela,že v 19 je nějaký kluk 100% věrný?? Za mlada snad teprve hledáme,hned se brát,to se dělo spíš v minulém století. Celý příběh je ufňukaný a podle mě zcela vymyšlený.

Elynor 3. 10. 2019 | 11:19

@Anonymizovaný: Technicky to možné bylo, SMS nabízel nejmenovaný operátor už od r.1997, ale bylo to drahé, a poněkud pochybuji, že devatenáctiletá mládež měla tenkrát tak kvalitní a rovněž drahé telefony, které by tuto službu v té době umožňovaly.

Anonymizovaný 3. 10. 2019 | 11:15

V roce 1998 u nás mobily nesměle začínaly, byly hodně drahé, včetně provozu, ale už bylo možné potkat lidi, kteří je používali. Typicky ovšem podnikatelé středního věku.
No a jinak - ve 40 letech vzpomínat na nezdařené vztahy pozdní puberty, na to jsem jaxi neměla čas ani chuť

Karel2529 3. 10. 2019 | 10:51

Paní si nejspíš nechce přiznat, že si jen bývalého nedokázala udržet. Umí jen mluvit o druhých, ale nijak nezmiňuje, co tenkrát dělala ona. Asi se jen nechala obletovat, takže její bývalý jí brzy měl plné zuby. Naopak ta kamarádka se o něj skutečně snažila a milovala ho. Kdyby ho jen ulovila, aby kamarádku trumfla, mluvil bych jinak. Ale když jsou spolu ti dva do současnosti, asi by paní měla uznat, že její kamarádka byla ta práva pro něj. Ani se té kamarádce nedivím, že se jí neomluvila. Kdo ví, jako to bylo. Třeba se jí to snažila říct, ale ona to nechtěla slyšet a vidět, tak ta kamarádka usoudila, že to nemá cenu. A usoudila správně, když paní nedospěle cítí zášť a křivdu dodnes.

Anonymizovaný 3. 10. 2019 | 09:57

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nyní chce být každý ve vaší společnosti. Není divu, když jste tak zábavní a otevření novým…