Komentáře k článku zpět na článek

Anonymizovaný 26. 7. 2018 | 22:07
Anonymizovaný 20. 7. 2018 | 23:47

Já ji chápu, prožívám podobnou situaci a cítím totéž. Rozdíl je jen v tom, že můj milenec je ženatý a místo mne si našel jinou. Se mnou chce udržovat už jen přátelství, s ní spí. Já to absolutně nezvládám, před ním se držím, jako že to respektuji, ale ve skutečnosti se neskutečně trápím, často brečím, v noci nespím, mám deprese a už jsem musela vyhledat odborníka a beru antidepresíva. Mne už Boží mlýny dohnaly. On je v pohodě. Kdo to nezažil, nemůže to pochopit. Rozumem se to ani pochopit nedá. Ale člověk má i city a emoce a život někdy píše neuvěřitelné příběhy. A kdyby mi někdo před lety řekl, že se to může stát i mně, nevěřila bych.

Dasa52 25. 4. 2016 | 01:19

farah.farah: nevíme ovšem, co si pán od vztahu slibuje. třeba je ona reprezentativní a on potřebuje někoho na pracovní večírky (kam s vdanou nemůže) nebo je bohatá. nemusí to být vždycky láska, co svede dva dohromady. a navíc - třeba je ta vdaná lepší v posteli a to chlapi obvykle nepřehlédnou.

Elynor 15. 4. 2016 | 11:55

Na milence a milenky se nežárlí, ti mají být pro zábavu a potěšení. Nejjednodušší řešení je najít si jiného milence, pokud si to paní neumí srovnat v hlavě.

farah.farah 15. 4. 2016 | 10:59

No a k paní ..........její ješitnost prostě dostává na prdel. To je celé. Za partnera by ho nechtěla ale chce ho mít jen pro sebe. A to i za cenu že sebe popře a bude se před ním přetvařovat, jak moc je v pohodě. Podle mne má jen dvě smysluplné možnosti. Promluvit si o tom s milencem a pokud v tom budou chtít pokračovat tak si dohodnout pravidla, že on o své přítelkyni před ní nebude mluvit a pod. No a nebo to prostě ukončit a najít si jiného milence.

farah.farah 15. 4. 2016 | 10:56

ivca001: Taky mne na tom zaráží spíš to jak on vesele provozuje vážný a nevážný vztah. U paní se to dá pochopit, sex ve vážném vztahu skončil a tak si hledá náhradu ale u něj....je teprve na začátku kdy by ho ten vztah měl naplňovat ale zjevně nenaplňuje dost aby milenecký vztah ukončil. Asi jsem někde jinde ale tohle moc nechápu.tedy chápu paralelní vztah ale nechápu proč is ji chce brát, když mu zjevně není dost dobrá ani teď když jsou nejvíc zamilovaní. A jestli něco neumí v sexu může ji to naučit, že....

Mata69 14. 4. 2016 | 17:03

šiška: a já se vsadím, že ne. On totiž i ten muslim, co chce mít víc žen, je musí všechny uživit. Tak bych se fakt divila, kdyby to víc chlapů využilo.

Denny04 14. 4. 2016 | 14:05

jakobych četla o svém "kamarádovi" z doby před 20 lety. Já si ho našla taky jen na ten "sex" a on měl mne a ještě další "milenku" Já od něj nic jiného ovšem nechtěla a klidně jsem byla schopna poslouchat o té druhé - jak ji miluje, jak je super a já mu fandila. A já jsem prý taky super.
No - asi jste do toho mileneckého vztahu šla s nějakou i jinou představou.

hapehape 14. 4. 2016 | 11:24

vztah založený na sexu by měl zůstat u sexu, společně mluvit o neutrálních věcech nebo věcech týkajících se těch dvou zúčastněných, určitě ne - ona o rodině, on v tomto případě o přítelkyni, nezačít sám a ani se neptat, užívat si společných chvilek a nekomplikovat třetími osobami

Dasa52 14. 4. 2016 | 11:12

Vztah byl založený na sexu. Ten pokračuje. Ona má manžela a děti, on přítelkyni. V čem je problém? V tom, že sobecká ženská chce mít manžela i milence, ale oni dva musí mít jen jí, zahrnovat jí dary a květinami a dělat to, co chce ona. Fajn. Když uzavřu smlouvu na koupi kola, taky mi nepřihraje prodejna mercedes.

šiška 14. 4. 2016 | 11:02

No v Česku kdyby bylo povoleno zákonem mít 3-4 manželky jako to mají muslimové, tak se vsadím že 8 mužů z 10 by toho využilo!!!! Chtěla bych vidět chlapa který má doma přítelkyni a ona by si nabrnkla ještě k němu dalšího milence jestli by to přijal s klidem a souhlasil s tím. Velmi silně o tom pochybuji jelikož mužský mají majetnický vztah. To je přeci případů, že manžel zahýbá a manželku by přitom zabil kdyby se dozvěděl že má milence.

Mata69 14. 4. 2016 | 09:51

ivca001: protože milenka umí některé praktiky, které ta láska nebeská neumí. On by si je nejradši naklonoval a možná asi i nechal obě. To musí být terno mít takového nastávajícího, co si chodí vrznout ještě jinam.

j66 14. 4. 2016 | 09:02

Mata69: Taky to nechápu. Tak drobná pozornost samozřejmě potěší, ale oba dva se scházejí kvůli sexu. Doma sex není, tak je jinde. Nebo proč být nedostupná? To by přece sex vůbec nebyl ! Asi je třeba vyjasnit zda pisatelka chce sex nebo vztah a podle toho se zařídit.

ivca001 14. 4. 2016 | 07:56

Jdu blejt velebnosti... Já spíš nechápu toho milence, jak jedním dechem může básnit, že miluje svou novou přítelkyni a chce si ji vzít a zároveň spí stále s jinou... Když už mu nestačí ani na začátku vztahu, co později?

ruzickaa 14. 4. 2016 | 07:33

A co jste čekala ,že milenec s vámi bude až do konce vašeho života třeba už se chce taky usadit a mít rodinu na to jste nepomyslela .

Mata69 14. 4. 2016 | 07:32
Aliii 14. 4. 2016 | 06:58

Jituško, chápu, prožila jsem si v podstatě totéž s tím rozdílem, že alespoň já jsem do vztahu s milencem vkládala navíc naději na pozdější společný život. Nestalo se. Naopak souběžně se mnou si našel ještě jednu o 15 let mladší milenku... nikoliv přítelkyni. Stejně jako vy ani já jsem nedostávala žádné dárečky, max. pozvání na oběd a podobně. Uvědomila jsem si, že sama sebe ponižuji. Bralo mi to víc než dávalo. A rada? Zachovejte si nedostupnost, muži jsou lovci, pokud bude o vás stát, tak přijde. Nemusíte to s ním razantně ukončovat, ale buďte víc nedostupná, mějte na něj "méně času". Asi budete plakat doma do poštáře, ale je to buď a nebo. Buď přijde a bude si vás vážit a vy přijmete, že přítelkyně tu je a nebo ho tím ztratíte. Ale asi nic mezi tím není. Zachovejte si svou jedinečnost a tajemnost. Neservírujte se mu na zlatém podnose.

Rambíša 13. 4. 2016 | 21:33

Ten milenec není žádný váš majetek.Zkrátka už vás má dost,i nejlepších lahůdek je člověk jednoho dne přesycen.Vy se vzpamatujte a najděte si jiného. Také si myslím,že váš manžel ví o vašem zahýbání,ale asi mu to tak také vyhovuje.

Mata69 13. 4. 2016 | 21:31

No, řekla bych, že to máte za to. Manžela podvádět je OK, ale milenec - to už je jiná. Co si to vůbec dovolil že?

mambule 13. 4. 2016 | 18:16

Vy máte manžela, vás přítel bude mít manželku - takže bude všechno v nejlepším pořádku, ne? Přece byste nechtěla mít dva chlapy jen pro sebe

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina pracovního týdne s sebou přinese jistou změnu. Na šéfovy nároky neberete zřetel a…