JITKA (44): Miluji ho, ale v posteli se chová divně

5. 3. 2017
JITKA (44): Miluji ho, ale v posteli se chová divně
Jitčin nový přítel je příjemný společník s velmi podobnými zájmy, jako má Jitka. Vše by bylo idylické, kdyby se nechoval v posteli jako adolescent.

Poznali jsme se na jedné výstavě psů, kde jsme oba vystavovali své psí šampióny. Oba jsme totiž nadšenými milovníky a chovateli pejsků. Do řeči jsme se dali tehdy, když byli naši psi z poněkud zvláštních důvodů vyřazeni ze soutěže.

Naše zpočátku velmi rozhořčená diskuse pokračovala obědem, pak kávou a nakonec výměnou telefonních čísel. Zjistili jsme, že i přestože od sebe bydlíme více než hodinu cesty, o víkendech se míjíme jen „o chlup“.

Máme totiž chalupy snad jen kilometr od sebe! Nechápu, že jsme se ještě nepotkali v lese nebo ve starém zámeckém parku, kde oba o víkendech hodně často venčíme své pejsky.

Oba jsme rozvedení, oba bezdětní, oba tak trochu smolaři a možná i podivíni. Já sama mám „psí salón“. Psy nejen stříhám, češu, ale také oblékám a šiji jim oblečení na míru – což se v očích některých jedinců rovná diagnóze. Přítel je knihovník, a to nejen povoláním, ale i vzhledem – tedy snad nikoho neurazím! Je nenápadný, hubený, obrýlený, vždy zachumlaný do poctivého svetru a sepraných džín.

To mně ale nijak nevadí – právě naopak! Tiché typy mužů mě vždy přitahovaly. Obvykle mě totiž tito pánové velmi příjemně překvapili v intimní oblasti. I můj bývalý muž byl tomuto příteli typově velice podobný. Bohužel chtěl potomky a také byl postupem času stále více arogantní a povýšený – on byl totiž „ten zdravý“ a já naopak „ta vadná“. Vytoužené děti jsem mu bohužel dát nemohla, a tak jsme se po deseti letech rozešli.

Přítel mě také překvapil, bohužel ne úplně příjemně! První milování bylo i přes oboustranné silné vzrušení nakonec hodně rozpačité, choval se podivně. Bohužel nešlo pouze o prvotní rozpaky, vše se opakovalo ještě mnohokrát.

Nebudu zacházet úplně do detailů, ale on se v posteli chová jako patnáctiletý nezkušený kluk. Nevím přesně, jak to popsat; je prostě strašně neohrabaný, stále se na něco ptá a ubezpečuje se, občas se infantilně chichotá nebo mě horečnatě žmoulá na erotogenních zónách, při čemž evidentně očekává okamžitý výsledek – jako bych byla nějaký automat, do kterého se hodí mince a vypadne sladkost.

Pochopitelně se ho snažím navigovat a „pomáhat mu“, ale přítel je prostě v tomto ohledu jako hluchý a slepý. A to z fotek i z vyprávění vím, že měl po rozvodu, ale i před svatbou celou řadu známostí – není tedy nezkušený!

Nějak nyní nevím, co se vztahem dál. S přítelem je mi mimo postel moc fajn, vlastně mi tak dobře s žádným předchozím partnerem nebylo. Máme společné zájmy, podobný pohled na život i partnerství, ale sex prostě nestojí za nic.

Moje o deset let starší sestra a nejlepší přítelkyně v jednom mi řekla: „Jitko, nebuď blázen, co bych za takového hodného chlapa dala! Postel vás stejně za pár let přestane bavit, ale přátelství vám zůstane! A to vy dva máte sakra silné!“

No nejsem si tím vším jistá, přítel je opravdu prima chlap, ale dobrý sex mi prostě chybí. Občas si v tomto ohledu vzpomenu i na exmanžela, s tím nám to v posteli klapalo od první chvíle, ale žít bych s tím arogantním tvorem rozhodně nemohla. Cítím, že jsem na rozcestí, ale vůbec netuším, kudy se dát.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na vaše dobré slovo trpělivě čeká váš potomek nebo rodič. Mars vás varuje před tím, abyste je ignorovali, protože by se to už brzy mohlo obrátit proti vám. Nejste přece v jádru špatní…

Nejčtenější články