JITKA (44): Miluji ho, ale v posteli se chová divně

5. 3. 2017
JITKA (44): Miluji ho, ale v posteli se chová divně
Jitčin nový přítel je příjemný společník s velmi podobnými zájmy, jako má Jitka. Vše by bylo idylické, kdyby se nechoval v posteli jako adolescent.

Poznali jsme se na jedné výstavě psů, kde jsme oba vystavovali své psí šampióny. Oba jsme totiž nadšenými milovníky a chovateli pejsků. Do řeči jsme se dali tehdy, když byli naši psi z poněkud zvláštních důvodů vyřazeni ze soutěže.

Naše zpočátku velmi rozhořčená diskuse pokračovala obědem, pak kávou a nakonec výměnou telefonních čísel. Zjistili jsme, že i přestože od sebe bydlíme více než hodinu cesty, o víkendech se míjíme jen „o chlup“.

Máme totiž chalupy snad jen kilometr od sebe! Nechápu, že jsme se ještě nepotkali v lese nebo ve starém zámeckém parku, kde oba o víkendech hodně často venčíme své pejsky.

Oba jsme rozvedení, oba bezdětní, oba tak trochu smolaři a možná i podivíni. Já sama mám „psí salón“. Psy nejen stříhám, češu, ale také oblékám a šiji jim oblečení na míru – což se v očích některých jedinců rovná diagnóze. Přítel je knihovník, a to nejen povoláním, ale i vzhledem – tedy snad nikoho neurazím! Je nenápadný, hubený, obrýlený, vždy zachumlaný do poctivého svetru a sepraných džín.

To mně ale nijak nevadí – právě naopak! Tiché typy mužů mě vždy přitahovaly. Obvykle mě totiž tito pánové velmi příjemně překvapili v intimní oblasti. I můj bývalý muž byl tomuto příteli typově velice podobný. Bohužel chtěl potomky a také byl postupem času stále více arogantní a povýšený – on byl totiž „ten zdravý“ a já naopak „ta vadná“. Vytoužené děti jsem mu bohužel dát nemohla, a tak jsme se po deseti letech rozešli.

Přítel mě také překvapil, bohužel ne úplně příjemně! První milování bylo i přes oboustranné silné vzrušení nakonec hodně rozpačité, choval se podivně. Bohužel nešlo pouze o prvotní rozpaky, vše se opakovalo ještě mnohokrát.

Nebudu zacházet úplně do detailů, ale on se v posteli chová jako patnáctiletý nezkušený kluk. Nevím přesně, jak to popsat; je prostě strašně neohrabaný, stále se na něco ptá a ubezpečuje se, občas se infantilně chichotá nebo mě horečnatě žmoulá na erotogenních zónách, při čemž evidentně očekává okamžitý výsledek – jako bych byla nějaký automat, do kterého se hodí mince a vypadne sladkost.

Pochopitelně se ho snažím navigovat a „pomáhat mu“, ale přítel je prostě v tomto ohledu jako hluchý a slepý. A to z fotek i z vyprávění vím, že měl po rozvodu, ale i před svatbou celou řadu známostí – není tedy nezkušený!

Nějak nyní nevím, co se vztahem dál. S přítelem je mi mimo postel moc fajn, vlastně mi tak dobře s žádným předchozím partnerem nebylo. Máme společné zájmy, podobný pohled na život i partnerství, ale sex prostě nestojí za nic.

Moje o deset let starší sestra a nejlepší přítelkyně v jednom mi řekla: „Jitko, nebuď blázen, co bych za takového hodného chlapa dala! Postel vás stejně za pár let přestane bavit, ale přátelství vám zůstane! A to vy dva máte sakra silné!“

No nejsem si tím vším jistá, přítel je opravdu prima chlap, ale dobrý sex mi prostě chybí. Občas si v tomto ohledu vzpomenu i na exmanžela, s tím nám to v posteli klapalo od první chvíle, ale žít bych s tím arogantním tvorem rozhodně nemohla. Cítím, že jsem na rozcestí, ale vůbec netuším, kudy se dát.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, o víkendu z vás opadnou všechny obavy a cítíte se báječně. Možná to bude tím, že se vám vrací energie, o níž jste byli ochuzeni. Opravdové zlepšení přijde až v pondělí, do té…

Nejčtenější články

Doporučujeme