Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 6. 3. 2017 | 21:05

Zebruška: mě ti někdy přijde, že je pro lidi jednodušší ptát se někde na nějaký diskuzi než se zeptat radši rovnou toho partnera...(jasně, tady u těch článků lze pochybovat o autentičnosti)

Zebruška 6. 3. 2017 | 20:06

betateta: no jo, však já taky nemyslím, že by mu měla říct, že je v posteli nemehlo Ale proč mu jasně neříct "já to mám ráda takhle, udělej tohle a hele, toto mně není úplně příjemné, mohl bys zkusit..." - vždyť i každá ženská to má jinak a co se líbí jedné, druhou do žádné slasti neuvrhne. A taky myslím, že i jednomu člověku se může jeden den líbit něco a druhý den by rád trochu něco jiného, jenže to ten partner neví. Jak by mohl vědět, že dneska má ženská chuť na jemnost a romantiku a jindy by chtěla trochu něco divočejšího, když mu to nedá jasně najevo? I chlap přece je schopný normálně partnerce říct něco jako "miláčku, udělej mi to dnes tak a tak" a nenaznačuje jí tím hned, že je nemehlo, a ona se kvůli tomu nemusí cítit blbě. Ale když si to neřeknou, tak se pak můžou leda tak užírat, že se jim to v posteli nelíbilo.

Mata69 6. 3. 2017 | 18:45

lebahu: něco ve stylu "země se zachvěla" a "andělé plakali", jo? Možné je všechno, prd víme, jaké má představy a zkušenosti...

lebahu 6. 3. 2017 | 18:00

Teď je otázka, jestli on to fakt dělá blbě a nebo ona má nějakou utkvělou představu (vytvořenou svým ex o kterém pořád fantazíruje) jak to má vypadat a trvá na sexu podle tohoto scénáře.

Mata69 6. 3. 2017 | 15:09

betateta: tak nemusí mu říkat, že je nemehlo a že to dělá blbě - může mu říci "víš,mě se moooc libí...." a taky třeba "..tohle mi není až tak příjemné, zkus to raději takhle..." a pak z toho být patřičně "na větvi"

farah.farah 6. 3. 2017 | 15:04

betateta: jono já bych na to šla buň na rovinu, pokud bych měla pocit že to chlap ustojí a pokud ne tak bychnavrhla jít na společný kurz tantry a podala bych to jako že by mne to zajímalo, že bych se chtěla naučit něco z tajů tantry, něco o celotělovém orgasmu, či cokoliv jiného, co by ho mohlo zaujmout a nebral by to jako důkaz vlastní neschopnosti...

betateta 6. 3. 2017 | 14:03

Souhlasím, říct narovinu, jenže na druhou stranu jak říct chlapovi, že je nemehlo v posteli a neurazit ho, neztratit a nevytvořit nějaký blok do budoucna?

Mata69 6. 3. 2017 | 11:12

Zebruška: jestliže si spolu tak dobře rozumí, neměl by být problém i o tomto otevřeně hovořit - a přesně jak píšeš, bez nějakých náznaků, kliček a podobně. Jasně a srozumitelně. Jestliže žádná z jeho předchozích partnerek neměla odvahu s ním o tom mluvit a radši se s ním rozešla, není divu, že neví, že něco dělá blbě.

Zebruška 6. 3. 2017 | 10:14

Mata69: ano, taky jsem to pochopila tak, že paní z článku jde o kvalitu, ne četnost. Ale ani na to mě nenapadá žádná kloudná rada - já bych prostě asi zkusila s ním o tom víc mluvit a víc na rovinu, žádné naznačování a tanečky okolo (ono chlapi stejně na nějaké opatrné naznačování neslyší a mají rádi jasnou řeč). A při samotném sexu ho trochu jednoznačněji a "razantněji" instruovat, proč neříct na rovinu "hele, tady trochu jemněji, tady tolik netlač" a podobně. Sama píše, že měl před ní víc partnerek, ale jak může vědět, že třeba té předešlé se to nelíbilo zrovna tak, jak to teď dělá jí, a on prostě jen jede ve svém zaběhaném rytmu? Zkusila bych asi víc trpělivosti (nečekat, že se sladí hned) a otevřeně o problému mluvit - protože jestli jim je jinak fajn, byla by škoda to vzdát kvůli nejasnostem ohledně sexu.

Zebruška 6. 3. 2017 | 10:07

kkikka: upřímně řečeno si myslím, že pokud váš partner nemá potřebu sexu (respektive ji má velmi velmi malou), tak s tím neuděláte nic - což sama asi už stejně vidíte. Prostě jsou lidé, kteří sex k životu nepotřebují, a nemá smysl je k tomu nutit. I když mluvíme o četnosti sexu jednou za čtvrt roku, tak princip je pořád stejný, jako když to někdo chce každý den a druhý tak často prostě nemůže a stačí mu dvakrát týdně. Do sexu člověk nikoho nutit nemůže, vždycky se musí pár přizpůsobit tomu, kdo chce méně často. No a pokud ten druhý zjistí, že to pro něj zkrátka není k životu, tak asi nezbývá než si najít jiného partnera....

Mata69 6. 3. 2017 | 09:59

V článku mám pocit, že nejde o "četnost", ale o kvalitu. Pán vypadá, že je trošku nemehlo a neví co a jak. Jestli je to jen v tom, tak na to platí snad jedině trpělivost, otevřeně spolu mluvit a říci mu co a jak.

Mata69 6. 3. 2017 | 09:57

kkikka: no to nevím co čekáte za radu, prostě váš partner nemá stejnou potřebu sexu jako vy. S tím jde asi těžko cokoliv dělat.

kkikka 6. 3. 2017 | 00:35

Mam uplne stejny problem! Jakoby Jitka psala o mem vztahu. Damy, promluvit opravdu nestaci, proste neslysi... udelala jsem uz vsechno, pres zdravi - navstivit lekare, potrebu - nemuzu proste bez sexu existovat, lasku - nedokazi milovat nekoho, s kym se nemiluji - dale sexuolog, z prava z leva, ze zhora z dola a nic! Jeste mam pocit, ze kdyz to chci, je normalne nastvany, proste 1x3 mes.mi fakt nestaci a presne jeste neohrabane... Proste nevim co dal, kdyby mohl nekdo poradit, budu vdecna a predem dekuji!

farah.farah 5. 3. 2017 | 22:51
Syda1949 5. 3. 2017 | 17:08

Přečtěte si také

Horoskopy

Na finále tohoto pracovního týdne jste se moc těšili, protože se vám povedlo zbavit se smůly a posunout…

Nejčtenější články

Doporučujeme