JITKA (45): Svěřuje se mi manželka mého milence, mám jí říct pravdu?

12 komentářů

Anonymizovaný
8. února 2019 • 9:30

Nic bych ji neříkala. Otázka položená v članku,, mám jí říct co je on zač,,? Oba jste prasata! Nevěru nesnáším, když pominu to, že jeden druhému může domu přinést nějakej hnus, protože v dnešní době používat kondomy neni IN. Pro mě je to strašná neúcta k tomu druhému člověku se kterým žiju, a on mi důvěřuje. Nemohla bych se na sebe ráno podívat do zrcadla. Tohle je o charakteru, který nemá ani Jitka ani ten jeji bývalý milenec. Vrána k vráně sedá.

Anonymizovaný
6. února 2019 • 16:40

"Potrefená husa nejvíc kejhá!" Co to je za slátaninu? Pakliže vůbec je to reál, pak jí nikdy nesliboval, že se rozvede, naopak věděla, že bude mimo. A evidentně souhlasila. za co se komu, ta husa chce mstít?

Anonymizovaný
6. února 2019 • 8:01

Určitě mlčet nic bych jí neříkala-- :laska:

Anonymizovaný
5. února 2019 • 23:44

Jitka je pěkná mrcha.

helza
5. února 2019 • 14:36

Nejhorší je to, že se tváří jako Zdenina kamarádka a současně přemýšlí, jak jí ublížit.

Anonymizovaný
5. února 2019 • 14:05

A nic neříkat, jinak zatloukat, zatloukat, zatloukat..

farah.farah
5. února 2019 • 10:33

Uvažuje o tom že jí to řekne aby se pomstila jemu..........ježiš to je k***a..........Za co se mu jako chce mstít? Je dospělá, on byl férový minimálně v tom, že jí jasně řekl, že se rozvádět nehodlá, tak že moc dobře věděla že z toho nic nebude. To, že se zamilovala do představy a né do chlapa je snad i jí jasný, když jí došlo že k němu vlastně nic necítí po tom co ho přestala vídat. Tak že za co jako, že mányní zhrzené ego, když zjistila že asi nebyla v té době jeho jedinou milenkou?? Možná by si měla nejdřív představit jak by se jí líbilo, kdyby ze stejně pitomého důvodu její exmilenec vše naprášil jejímu manželovi . Tohle je celé jen o zhrzeném egu - myslela si že je pro něj něco extra zjistila že byla jen a jen občasná milenka. To je toho. má cenu kvůli zhrzenému egu jiným zasahovat do manželství? Jak jí pomůže že se ti dva rozvedou, bude se jí pak lépe spát s vědomím že rozbila jinou rodinu a pokud maj děti tak děti připravila o stabilní zázemí? Já sice nevěru neuznávám, ale pokud je ten vztah jinak dobrý a jen si pro zpestření občas odskočí tak to ještě automaticky neznamená že jako rodina fungují špatně a že by bylo pro všechny lepší se rozvést. A především to prostě není její věc - to je věc té paní a toho pána.

Mata69
5. února 2019 • 11:07

@farah.farah: Přemýšlím, kdo ti dal"nesouhlasím", vystihla jsi to dobře ;-)

Elynor
5. února 2019 • 8:17

Se mi zdá, že by obě dámy potřebovaly přidělit víc práce. ]:-D Evidentně mají moc času na vykecávání se. To by měl jejich šéf zbystřit. To je první věc, že do práce se osobní věci netahají, tam se pracuje, ne kvoká. Druhá věc je, že Jitce vůbec nic není po tom, co je manžel té druhé zač, a nemá žádné právo o něm šířit jakékoli řeči, natož pomluvy. Pro ni je to cizí člověk, a to, že s ním kdysi v minulosti souložila, jí nedává žádné právo se mu mstít, nebo ho soudit. Byli na to dva, její podíl na celé té věci je tudíž nejméně poloviční, a teď z ní mluví akorát uražená hrdost, že měl těch slečen do postele víc, neb šlo o sex a ne o lásku. Což sice věděla už dřív, ale teď má báječnou příležitost mu to zavařit, to se musí využít, že jo. :/ Že by to bylo tím, že v nové práci ještě nemá žádného milence, tak se nudí a hledá, čím by zaujala? Tímhle by se jí to jistě povedlo. Nebo ji sex přestal bavit a chce si hrát na ctnostnou pannu? Každopádně je to teda opravdu PROBLÉM, tohle její dilema, měla by s tím běžet ke kartářce, nebo k psychologovi, nebo o tom napsat do ženského magazínu. Ne jenom sem, ještě tak do pěti dalších. 8-)

Mata69
5. února 2019 • 7:47

No to je zase charakter, ta Jitka! Dokud s ním kukala, tak to bylo ok, dokonce si myslela na společnou budoucnost. Že je sama vdaná, to ji nevadilo. A teď by jeho manželce chtěla cosi vyslepičit. To je nápad! Co kdyby to šel někdo takto charakterní vykdákat jejímu manželovi? Jakože pomsta, hmmm, a za co? Vždyť píše, že sama přišla na to, že k němu nic necítí, když odešla z práce. Tak za co se chce mstít? A co z toho bude mít? Jak píše Lebahu, rozbije jeho rodinu a dost možná i svojí. A ona sama už momentálně nikoho bokem nemá? Je z ní vzorná manželka?

lebahu
5. února 2019 • 7:25

Komu by to prospělo, jí to po letech vytelit? Rozbijete její rodinu, možná i tu svoji. Ulevíte leda svému svědomí. Pokud máte svědomí vdaná spát s jiným ženatým mužem, pak mějte i to svědomí si to nechat pro sebe.

Anonymizovaný
5. února 2019 • 7:22

Ano zazila jsem,ale ja byla ta manzelka se sverujici. Kamaradka Sarka mi poskytla svoji utechu a pritom jiz rok a pul soulozila s mym manzelem. Kdyz to praskli, zhroutil se mi svet. Dnes jsem jim obema vdecna. Jemu, ze jsem se odrazila ode dne a mam se 1000x lepe nez s nim, a jinza to, ze uz zadne kamaradce nebudu nikdy duverovat. A mam jiz 18 let krasne a spokojene manzelstvi s jinym muzem. Rict sve kanaradce “hele tohle mi nerikej, protoze ti spim s manzelem” to totiz nejde.

Doporučujeme

Články odjinud