Jitka Kocurová je dvojnásobnou maminkou. Má dalšího syna, nebo dceru?

13. 5. 2013
Jitka s těhotenským bříškem
Modelka a příležitostná herečka, kterou proslavila nezapomenutelná role Pamely ve filmu Účastníci zájezdu, porodila již koncem dubna své druhé dítě. Šťastná novinka se dostala na veřejnost ale až dnes.

Jitka Kocurová, která se stala v roce 1999 II. vicemiss ČR, se již 24. dubna stala dvojnásobnou maminkou. V pražské porodnici v Podolí na svět přivedla holčičku jménem Barunka. A tak se může těšit z vytouženého párečku. Doma totiž už vychovává s manželem, podnikatelem Tomášem Abrahamem, dvouletého chlapečka Tomáše.

Pro Jitčina manžela to je ale již čtvrtý potomek. Z předchozího vztahu má totiž ještě dvě dcery. Svatba se konala minulý rok v červenci na telčském zámku.

Klepněte pro větší obrázek

Holčička při narození vážila 3,5 kila a měřila 50 cm. „Jsem opravdu šťastná. Jen je těžké zvládat dvě malé děti najednou," svěřila se Blesku Jitka.

Foto: Profimedia.cz

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Koncem týdne přidáváte na intenzitě práce a nejraději byste povýšili. Jenže to nebude tak jednoduché, když jste dost zaháleli. Aspoň vidíte, že nesmíte polevit za žádných okolností.…

Nejčtenější články

Doporučujeme