Jitka Válková doufá, že z Miss Universe neodjede s prázdnou!

21. 8. 2010
Jitka Válková doufá, že z Miss Universe neodjede s prázdnou!
Už v pondělí 23. srpna vypukne v Las Vegas finále Miss Universe, kde nás reprezentuje Česká Miss Jitka Válková (18). Tamní přípravy prý zatím probíhají podle jejích představ.

"Mám za sebou rozhovor s porotou a jsem spokojená. Obávala jsem se, ale myslím, že to dopadlo dobře. Děkuji všem, kdo na mě mysleli. Určitě to pomohlo," vzkázala modelka, která se připravuje na den D.

Zlaté večerní šaty z krajky pošité flitry jí pro finálový večer připravila návrhářka Jana Berg, která dívky oblékla i na regionální kolo.

Talisman si s sebou Jitka nevzala. Spoléhá prý na štěstí a podporu přítele, který za ní přiletí:

"Všechny talismany nosím tady v srdíčku. To, že budu myslet na rodiče, budu jim volat, mi snad dodá při finále sílu. Kromě toho za mnou přiletí přítel, takže to bude perfektní.Sice se nebudeme moct setkat, protože tu jsme dost hlídané, ale alespoň pro ten pocit, že tu někdo je a fandí mi."

Nejvíce se modelka těší prý na to, až bude mít všechno za sebou.

"Budu mít volný den a určitě ho využiji k nákupům. Pětadvacátého srpna pak odletím zpět do České republiky. Doufám, že ne s prázdnou," dodala kráska.

ČTĚTE TAKÉ: Vojtková a Vojtko: Svatba je v nedohlednu!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Příznivě nakloněn je vám už pěkných pár dnů svým sextilem uvážlivý Merkur, stejně tak jako dobrotivé Slunce. Co se týče vitality a mentálních schopností, nemáte tedy žádný problém. Cokoliv…

Nejčtenější články

Články odjinud