J.K. Rowlingová byla zvolena nejzajímavější osobností roku 2007

15. 1. 2008
J.K. Rowlingová byla zvolena nejzajímavější osobností roku 2007
Jedna z nejstarších a z nejuznavanějších amerických televizních moderátorek Barbara Waltersová (78) každoročně připravuje prestižní seznam deseti nejzajímavějších osobností, které se nějakým významným způsobem zapsaly během roku do dějin.

Titul nejzajímavější osobnosti roku 2007 s přehledem vyhrála autorka knížek o kouzelníku Harry Potterovi, J.K. Rowlingová (42).

"Rowlingová si zasloužila první místo za své umění uchvátit celý svět svými poutavými příběhy a podařilo se jí povznést dětskou fantazii o několik stupínků výše," uvedla moderátorka, která druhé místo přiřkla u nás neznámému rozhlasovému moderátorovi Donu Imusovi. Třetí místo si svými činy vysloužil venezuelský prezident Hugo Chávez.

Zřejmě to ale nebylo za jeho nedávné rozhodnutí posunout v zemi čas o půl hodiny. Desítku nejzajímavějších a svým způsobem i nejvlivnějších osobností uzavírá David Beckham se svou ženou Victorií, ex-prezident Spojených států amerických Bill Clinton a zpěvák Justin Timberlake.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Využijte toho, že jste po celý měsíc miláčkem Zvěrokruhu. Silné obsazení vašeho znamení planetou Mars a planetou Venuše je pro vás příhodné. Jestliže přízeň nebudete vědomě zužitkovávat,…

Nejčtenější články

Doporučujeme