Jóga, brýle, kytara: 7 překvapivých věcí, které na vás muže vzrušují

Jóga, brýle, kytara: 7 překvapivých věcí, které na vás muže vzrušují

Jak partnera vzrušit, aniž byste ho rovnou musela odvést do ložnice? Existují i jiné podněty, které muže vzruší tak, že se s vámi touží okamžitě pomilovat. U některých byste to možná ani nečekala!

Opálení

Také se v létě při opalování snažíte, aby vám na těle nezůstaly světlé památky od plavek a vaše tělo bylo pokud možno jednolitě opálené? Jestli vám jde o to, aby na vás zálibně spočinulo oko vašeho partnera, tak můžete být v klidu. Je to zvláštní, ale muže vzrušují neopálené linky plavek na ženském těle. Tak honem na sluníčko!

Pokračování 2 / 7

Jóga

Zvažujete, že byste začala doma cvičit jógu? Není o čem přemýšlet! Uděláte něco pro své zdraví a vašeho partnera tím rozhodně potěšíte. Úsporné sportovní oblečení v podobě přiléhavých legín a sportovní podprsenky mu totiž dá dokonalý výhled na vaše tělo a jogínské pozice v něm navíc probudí spoustu fantazií, v nichž bude figurovat vaše ohebné tělo!

Pokračování 3 / 7

Strach

Když před ním ukážete strach nebo drobnou nešikovnost, neztrapníte se. Ba naopak! Probudí se v něm pán tvorstva a ochraňovatel, což mu dodá sebevědomí a díky vaší zranitelnosti si bude připadat ještě víc mužně! A vy v jeho očích budete roztomilá a k nakousnutí!

Pokračování 4 / 7

Dioptrické brýle

Jako děti jsme dioptrické brýle nechtěly nosit, v dospělosti jde o módní doplněk, který dokáže být zatraceně sexy! Ať už partnerovi v brýlích připomínáte jeho milovanou učitelku ze základní školy, nebo sexy pornoherečku, je zaručeno, že při pohledu na vás se neudrží.

Pokračování 5 / 7

Parfém

Parfémy mají moc muže očarovat. Čich je velmi citlivý smysl, a jakmile o jeho nos zavadí vůně, která mu je příjemná a má ji spojenou s vámi, zatouží po vás. Pokud máte pocit, že váš parfém nezabírá, zkuste ho změnit. V sex shopech dokonce seženete vůně s feromony, ze kterých se mu zatočí hlava!

Pokračování 6 / 7

Červená barva

Ne nadarmo se během svátku všech zamilovaných zahalí celý svět do všech možných odstínů rudé. Na muže červená barva funguje trochu podobně jako na býka nebo krocana. Jakmile vás zahlédne v rudých šatech, zvýší se mu tep a automaticky začne myslet na to, co všechno by s vámi zrovna rád dělal v posteli.

Pokračování 7 / 7

Hra na kytaru

Také vám muzikanti připadají tak nějak atraktivnější než ostatní muži? Obzvlášť ti, co hrají na kytaru? Pak vězte, že to funguje i opačně. Talent je prostě zatraceně sexy, takže pokud ovládáte kytaru nebo jiný hudební nástroj, využijte to ve svůj prospěch!

Doporučujeme

Články odjinud