JOHANA (40): Načapala jsem svého manžela při nevěře s mužem

28. 5. 2019
JOHANA (40): Načapala jsem svého manžela při nevěře s mužem
Johana měla šťastné manželství až do jedné osudové dovolené. O manželově sexuální orientaci nikdy nepochybovala, a přesto ho našla v posteli s mužem...

Fungovali jsme jako šťastná rodinka. Mám dvě dcery, mladší je ještě na základní škole a starší studuje vysokou. Můj teď už exmanžel byl vždycky velmi pozorný a pečující otec. Nikdy jsme se nehádali, dělal všechno, co svým princeznám viděl na očích.

Bavilo nás být spolu a užívat si života. Milovali jsme i společné dovolené. Loni jsme se rozhodli pro Korsiku. Prý je to ráj pro všechny, kteří mají rádi kombinaci hor a moře. Čas odjezdu se blížil a my balili kufry. Nemohli jsme se dočkat azurového moře a nových zážitků. To jsem ale ještě netušila, že jeden z nich mi zničí manželství.

Bydleli jsme v nádherném hotelu, kde se o nás vzorně starali. Každý večer jsme vyráželi na různé party nebo programy. Jednou jsme zašli s manželem na nedalekou diskotéku trochu si povyrazit a pobavit se. Dcery zůstaly v hotelu a šly na filmovou projekci.

Byla to opravdu legrace a my to pěkně roztáčeli. Dokonce jsme se tam seznámili se sympatickým párem v našem věku. Byli to také Češi. Manžel toho sice ten večer vypil víc než dost, ale Petr (manžel z druhé dvojice) mu neustále doléval a ťukali si o sto šest. S novou kamarádkou Janou jsme probraly děti, práci, radosti i starosti. Měla jsem pocit, že ji znám několik let.

Později se manžel omluvil, že musí na toaletu. Když se dlouho nevracel, Petr se šel podívat za ním. Jenže my byly tak zabrané do rozhovoru, že nám vůbec nedošlo, že pánové už jsou pryč víc než hodinu.

Když jsme zjistily, že sedíme u stolu asi pěkně dlouho samy, vydaly jsme se je hledat. Na toaletách naši muži nebyli, napadlo mě, že se jednomu z nich udělalo špatně a šli se projít. Vyšly jsme ven a pátraly po nich. Venku byla tma, tak se Jana nabídla, že dojde do pokoje pro baterku, která nám v pátrání pomůže. Šly jsme pro ni společně.

Když jsme otevřely dveře, zažila jsem takový šok, že by se ve mně krve nedořezal. Ten pohled mě ještě dnes budí ze spaní. Načapala jsem totiž manžela s Petrem v posteli. Rozkřičela jsem se na celý hotel a vůbec mi nevadilo, že jsou pokoje plné spících lidí. Jana se zoufale rozbrečela.

Můj manžel začal volat, že to není tak, jak si myslím, a že mi všechno vysvětlí. Ale co by mi asi tak chtěl vysvětlovat? Viděla jsem opravdu dost. Utekla jsem do našeho pokoje a přes slzy neviděla na krok.

Dcerám jsem řekla, že jsme se pohádali. Přece jsem jim nemohla říct pravdu! Muž přišel až ráno v sedm. Nevím, kde byl do té doby. Do konce dovolené zbývaly ještě dva dny. Dva pekelné dny plné zoufalství a prázdnoty. Manžel se pokoušel vymýšlet nějaké výmluvy, ale já ho ignorovala. Bylo mi z něj zle.

Prý byl velmi opilý a všechno to byl Petrův nápad. Po návratu domů jsem požádala o rozvod. Prosil mě na kolenou, abych to nedělala, že prý nás všechny miluje. Ale já si nemohla pomoct. Soud nás po čase rozvedl a on odešel zpátky k rodičům. Já zůstala s dcerami v našem bytě a docela klidně se obejdu bez chlapa.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si to nechcete připustit, síla úplňku na vás ohromně působí. Záleží jen na vás, zda to bude pozitivní či negativní. Malinko zpomalte a připravte se na zítřejší úplněk jako nikdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme