Johanssonová míří do muzikálu

23. 3. 2007
Johanssonová míří do muzikálu
Podle všeho je už Hollywood pro Dívku s perlou Scarlett Johanssonovou (22) příliš malý, a tak se chystá opanovat newyorskou Broadway.

Herečka dobrušuje poslední detaily smlouvy s divadlem, kde by měla ztvárnit hlavní roli v muzikálu z prostředí druhé světové války Na jih od Pacifiku. Ten slavil velké úspěchy především v padesátých letech.

Johanssonová by měla představovat vojenskou zdravotní sestru Nellie Forbushovou, která se na jednom pacifickém ostrově zamiluje do bohatého Francouze, jehož by si měl zahrát ruský baryton Dimitri Hvorovstovsky.

Hra měla být uvedena v Lincoln Center v lednu příštího roku, a podle všeho herečka splňuje veškeré požadavky režiséra Barletta Shera. Herečka, která se nyní chystá na natáčení pod vedením Woodyho Allena spolu s Penélope Cruzovou a Javierem Bardemem, si už jednou zahrála v londýnském muzikálu Úsměvy a slzy.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš čas je stejně drahý, nebo i dražší než čas jiných lidí. Nestyďte se tedy ozvat, když vás někde nechají nesmyslně dlouho čekat na služby, které si zaplatíte. Samotné vás udiví, jak…

Nejčtenější články