Jennifer Grey v době natáčení filmu Hříšný tanec Foto: Profimedia

Jennifer Grey v době natáčení filmu Hříšný tanec Foto: Profimedia

Johnny Depp a jedna z jeho nejikoničtějších rolí Jacka Sparrowa ve filmu Piráti z Karibiku Foto: Profimedia
Johnny Depp a Winona Ryder Foto: Profimedia
Johnny Depp a Winona Ryder Foto: Profimedia
Johnny Depp a Winona Ryder ve filmu Střihoruký Edward Foto: Profimedia
16
Fotogalerie

Johnny Depp míří do Karlových Varů: Jaké ženy okouzlily sexy bouřliváka?

Patříte mezi milovnice a fanynky hollywoodského herce Johnnyho Deppa? Pak muselo vaše srdce zaplesat radostí, když Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary oznámil, že Johnny Depp letos přijede. Pokud vás napadlo za ním do Varů vyrazit, není od věci vědět, jaké ženy si podmanily jeho srdce. A kdo by to byl řekl, že Johnny Depp je přeborník v počtu zasnoubení? Festival se letos koná od 20. do 28. srpna 2021.

Jennifer Grey

Pamatujete si ještě nevinnou Baby z dnes již kultovního filmu Hříšný tanec? Těžko říct, jestli to byly právě hříšně svůdné pohyby, které Johnnyho Deppa na její představitelce Jennifer Grey upoutaly, pravdou ale je, že sexy herec a kudrnatá herečka kdysi tvořili pár. Proslýchá se také, že byli zasnoubeni, nakonec se ale po roce rozešli.

Johnny Depp se chystá do Varů! Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Winona Ryder

Sexy svůdník Johnny Depp po rozchodu s Jennifer Grey nezůstal dlouho sám. V roce 1990 totiž natáčel nezapomenutelný film režiséra Tima Burtona Střihoruký Edward a právě v něm tvořil pár s mladinkou herečkou Winonou Ryder. Jejich láska se rozhořela i mimo kamery a herci tvořili jeden z nejoblíbenějších párů 90. let skoro tři roky. Vypadalo to na osudovou lásku, což Johnny ještě stvrdil tím, že si na biceps nechal vytetovat nápis Winona Forever (Winona navždy). Navždy to ale nakonec nebylo, rozchodu sice předcházely další zásnuby, pár ale ani tak vztah neustál a Johnny si po rozchodu vytetovaný nápis změnil na Wino Forever.

Pokračování 3 / 6

Juliette Lewis

Po rozchodu s Winonou si Johnny odbyl krátké epizodky s méně známými herečkami, než se opět zamiloval před kamerami. Tentokrát byla jeho vyvolenou herečka Juliette Lewis, s níž se potkal v roce 1993 během natáčení filmu Co žere Gilberta Grapea. Ano, hádáte správně, i tady došel Johnny až k zasnoubení. Jejich vztah ale nakonec vyšuměl a slavný pár se po čase rozešel.

Pokračování 4 / 6

Kate Moss

Jestli nějaký pár plnil v polovině 90. let titulky novin téměř denně, byli to právě Johnny Depp a topmodelka Kate Moss. Pravidelně se zařazovali mezi nejkrásnější páry devadesátek, jejich vztah byl ale slušná divočina. Oba se oddávali bujarým mejdanům, alkoholu i drogám, což vedlo k čím dál častějším hádkám a nedorozuměním. Jejich toxický vztah vydržel do roku 1997, kdy Johnny slavnou topmodelku opustil. Kate Moss se tehdy zhroutila a tím začala její několikaletá drogová a alkoholová jízda, ze které se dostávala během několika léčení.

Pokračování 5 / 6

Vanessa Paradis

Zatímco Kate Moss vyváděla, Johnny se pomalu začínal zklidňovat a potkal další ženu svých snů. Byla jí francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradis a byla to právě ona, kdo s hollywoodským krasavcem vydržel dlouhých čtrnáct let. Paradoxně zrovna ji Johnny Depp nikdy nepožádal o ruku, i když spolu mají dvě děti. Jejich vztah nakonec dospěl ke svému konci a oba přiznali, že poslední roky už za moc nestály, rozešli se ale v dobrém a právě Vanessa byla ta, která Johnnymu pomáhala a zastávala se ho, když byl svojí poslední partnerkou obviněn z násilí.

Pokračování 6 / 6

Amber Heard

Johnny po rozchodu s Vanessou opět dlouho sám nezůstal a opět to byla jeho práce, která ho svedla dohromady s další osudovou láskou. O dvacet tři let mladší herečku Amber Heard potkal Johnny při natáčení snímku Rumový deník. Jiskra vzplála a herec svoji lásku dokázal tím, že po Amber dokonce pojmenoval svůj vlastní ostrov na Bahamách, kde se pár v roce 2015 vzal. Po pouhých patnácti měsících manželství ale Amber požádala o rozvod a začal boj, který Deppa málem stál jeho kariéru. Mladá herečka ho totiž obvinila z domácího násilí a pro herce to chvíli nevypadalo moc dobře. Naštěstí se ho ale zastala jeho bývalá partnerka Vanessa Paradis i jeho bývalý manažer, a i když se spor stále táhne, okolnosti hovoří v Deppův prospěch.

Doporučujeme

Články odjinud