Johnny Depp se ještě pořád nezbavil křivých pirátských zubů

9. 12. 2010
Johnny Depp se ještě pořád nezbavil křivých pirátských zubů
"Pirát z Karibiku" Johnny Depp (47) musel dělat reklamu novému filmu s křivými zuby. Pořád se mu totiž nepodařilo najít zubaře schopného odstranit mu umělý chrup, který byl nucen nosit pro roli Jacka Sparrowa.

Hollywoodský veterán strávil několik posledních měsíců v Anglii i jinde po světě natáčením zatím poslední části pirátské série. Součástí jeho masky byly i jakési napůl permanentní zuby, které mu dodávaly správně zanedbané vzezření.

Depp ale nestihl dát si je odstranit, než se vydal na promoční turné filmu Turista, v němž hraje s Angelinou Jolie (35). Veškeré rozhovory a vystoupení tedy absolvoval s "pirátskými zuby".

"V puse mi zůstanou, dokud nenajdu zubaře, který bude schopen víceméně mi je vyrvat. V podstatě se totiž musejí vytrhnout. No a filmování jsme dokončili minulý týden," řekl Depp reportérům Access Hollywood.

Americký herec se při nedávném rozhovoru také přiznal, že mu vlastně nijak nevadilo líbat ve filmu Turista svou kolegyni Angelinu Jolie.

"No, rozhodně jsem už zažil mnohem horší práci. Ale takové scény jsou vždy trochu trapné. Člověk se tomu prostě musí smát, nějak se skrz to dostat a nebát se připadat si trochu hloupě," dodal Depp o svém těžkém úkolu.


ČTĚTE TAKÉ:
Vtipná móda pro nejmenší!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Budete mít chvílemi pocit, že jste jako v Kocourkově, přičemž nejhorší to bohužel bude při komunikaci s vaším partnerským protějškem. Dráždí vás určitá netečnost a tvrdohlavost, kterých…

Nejčtenější články

Články odjinud