JOLANA (41): Šéf spí s kolegyní. Je to moje kamarádka, stejně jako jeho žena

3 komentáře

SandraN
23. března 2021 • 9:35

Co svět světem stojí a bude patrně stát, lidi pořád budou mít potřebu vrtat, šťourat, dedukovat, zabývat se, radit se, zasahovat, vynalézat řešení problémů.....
Kdyby se tak každý staral o sebe! Když jsem kolikrát svědkem něčeho, u čeho jsem být nemusela, vždycky jsem byla hluchá a slepá. Ať si to každý pořeší v sobě sám. Bez toho mého zásahu to buď vyšumělo, nebo bouchlo, ale nikdy jsem do ničeho nezasáhla. Ledacos na lidi kolem vím, ale pro mě je důležité to, co se týká mě. A co kdo dělá z kolegů, příbuzných a známých, to se teda mě fakt netýká.

Elynor
23. března 2021 • 8:37

Mlčet jako pověstný hrob. Nikdy tam nebyla a nic neviděla, i kdyby šéf souložil s růžovým nosorožcem v plné záři všech světel a na Jolanině pracovním stole. V takových situacích má být člověk neviditelný, rychle vypadnout a už za dveřma nevědět, že tam byl. Jolaně po tom nic není. Čistě soukromá věc těch zúčastněných. Jolana nemá právo nic nikomu vykládat a něco řešit, vůbec se jí to netýká. Dokonce i kdyby ta Magda byla její rodná sestra, tak pořád se to Jolany netýká a není důvod, aby do toho strkala nos a chodila žalovat. To je pořád dokola. Proč, ptám se, mají lidi tu potřebu řešit cizí životy. Ať si Jolana laskavě řeší svůj vlastní sex, aby ona měla s kým souložit, a nebyl to ženatý muž, a jinejm ať dá svátek. Všem "Jolanám" světa bych to doporučila - není vaše věc, s kým někdo cizí spí, pokud to nejste vy samy, tečka.

lebahu
23. března 2021 • 7:41

Blbá situace, tvářit se, že jsem nic neviděla, mlčet a neplést se do toho je jediná možnost.

Doporučujeme

Články odjinud