Jsem šťastný, už 15 let tu přesluhuji, těší se Kerndl ze života

21. 12. 2010
Jsem šťastný, už 15 let tu přesluhuji, těší se Kerndl ze života
Jazzový a swingový zpěvák Laďa Kerndl (65) vždycky na Vánoce hodnotí svůj život. Letos je tomu už patnáct let, co mu lékaři objevili rakovinu a nedávali mu prakticky žádnou naději na uzdravení.

"Patnáct let tu už žiji přesčas," září Laďa Kerndl, kterého prý letos potkaly jen samé příjemné zážitky.

Oslavil pětašedesátiny, od prezidenta republiky osobně obdržel Stříbrnou plaketu, dostavěl svůj statek na Blanensku, ve kterém má krytý bazén, saunu, jazzové muzeum i jezero na zahradě. A ještě vydal patnácté cédéčko - tentokrát s filmovými evergreeny.

"Obsahuje filmové melodie ze slavných filmů, jakými jsou třeba Kmotr nebo Takoví jsme byli. Bylo už na čase, abych filmové hity vydal, protože jsem je dlouho nosil v hlavě a pořád jsem přemýšlel, k jaké příležitosti to udělám. Takže k pětašedesátinám," prozradil zpěvák.

Bude z něj filmová hvězda Laďa Kerndl má radost i ze své dcery, zpěvačky Terezy Kerndlové. "Terezka nafotila nádherný kalendář, který byl vydražen za 386 tisíc korun. Tyto peníze věnovala nemocným dětem," pochlubil se.

Kerndl zároveň přiznává, že se v příštím roce představí i jako herec. A to hned v hlavní roli ve filmu režiséra Vlastimila Šimůnka Ostrov svaté Heleny.


ČTĚTE TAKÉ:
Módní dům Givenchy rozjel novou kampaň s albíny!STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dávejte pozor, ať to nepřeženete v diskuzích, protože se objeví nějaký urputný oponent, který s vámi nebude souhlasit. Bude to navíc vlivná osoba, na kterou si musíte dát pozor. Mohla by…

Nejčtenější články

Články odjinud