Jsou muži opravdu tak nevěrní ?

20. 3. 2001
Jsou muži opravdu tak nevěrní ?
Ve všech statistikách se píše, jak jsou ti muži nevěrní. Sexuologové si vymýšlejí proč. Že prý je to touha po rozmnožování, zajištění potomstva atd.Podle statistik jsou ženy také nevěrné, ale ne tolik. Jak to, že jsou muži nevěrní více?

Jsou muži opravdu tak nevěrní ?

Ve všech statistikách se píše, jak jsou ti muži nevěrní. Sexuologové si vymýšlejí proč. Že prý je to touha po rozmnožování, zajištění potomstva atd.

Podle statistik jsou ženy také nevěrné, ale ne tolik. Jak to, že jsou muži nevěrní více? Vždyň, pokud je muž nevěrný, tak opět se ženou, a ta s vysokou pravděpodobností je zase nevěrná tomu svému. 

Podle mne jsou možná dvě vysvětlení.

Buď ženy záměrně v průzkumech tají své avantýry a pak jsou průzkumy špatné. 
Nebo jsou muži nevěrní především se nezadanými ženami. To pak znamená, že tyto ženy nemají stálého partnera a jsou více promiskuitní. Tak tedy nevím, která varianta je lepší?

V každém případě je jasné, že většina mužových nevěr je hnána pouze touhou po sexu a často to s city nemá nic společného. Taková nevěra je určitě nežádoucí. Ale o mnoho horší je podle mne nevěra založená na opravdovém milostném vztahu. Těchto nevěr se nejčastěji dopouštějí ženy, které nevyhledávají sex samotný, ale především porozumění a útěchu.

Která nevěra je tedy horší? Jsou muži opravdu tak nevěrní?

autor: Karel N.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zvykli jste si na spoustu negativních věcí, ale nyní to nesete těžko. Nezkoušejte si ani nikde stěžovat, protože nadřízený je nyní přísný a ještě by vám naložil více práce. Držte jazyk za…

Nejčtenější články

Doporučujeme