Jste čerstvě po rozchodu? Pozor, aby vás „převozník“ nepřevezl do pekla

24. 10. 2021
Jeden vážný vztah skončil a druhý ještě nezačal. Oklepat se z rozchodu či rozvodu někdy pomůže „převozník“. Muž, který vám do žil vlije anestetikum zmírňující bolest z rozchodu. Avšak i taková milosrdná „pilulka“ může mít nežádoucí účinky.

Výhody převozníka

Někdo na „převozníka“ nedá dopustit, někdo jej z principu odmítá. Co je pro jednoho špatné a neužitečné, to je pro jiného báječné a přínosné. „Převozník pro mě byl jako anestetikum, jako injekce proti bolesti po závažné operaci. Přesně tak jsem to po rozvodu cítila. Martin mi na pár chvil pomohl necítit tu obrovskou bolest. Dnes jsme přátelé, občas si napíšeme. On má malou dcerku a hezkou rodinu a já přítele,“ vzpomíná čtyřicetiletá Lada, která se bude na jaře podruhé vdávat.

Mnoho žen udělalo s nevážnou známostí, jež vyplnila mezeru mezi dvěma vážnými vztahy, dobrou zkušenost. Vztah s převozníkem jim pomohl oklepat se z rozchodu, někdy dokonce najít ztracené sebevědomí a ženskost či oprášit svou divokost a vášeň, na kterou v manželství již trochu pozapomněly. Nicméně i nevážné vztahy mají svá úskalí a bolesti, jde se jim však s trochou opatrnosti vyhnout.

Má vztah smysl, když to není láska na první pohled? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Berani, měli byste se držet zkrátka a neutrácet. Při pohledu na bankovní účet zjistíte, že na tom nejste úplně ideálně. Pakliže chcete zabránit katastrofě, začněte šetřit. I když je…