Jste na Vánoce sama? 6 jednoduchých tipů, jak si i tak svátky klidu a míru užít

18. 12. 2019
Jste na Vánoce sama? 6 jednoduchých tipů, jak si i tak svátky klidu a míru užít
Ať už jste na Vánoce skončila úplně sama z jakéhokoliv důvodu, není nutné zabarikádovat se na svátky doma před celým světem a tajně plakat do polštáře. Bude vám ještě hůř a ničemu tím nepomůžete. Možná tomu nevěříte, ale při troše dobré vůle si Vánoce můžete užít i sama!

Pořádně ukliďte

Možná vás nečekaně opustil partner, možná vám umřel váš blízký, možná vaše děti žijí daleko v zahraničí a nemohou na Vánoce přijet. Ať tak či tak, je jasné, že čím víc se svátky blíží, tím chmurnější nálada vás přepadá, proto je třeba zaměstnat hlavu už před Štědrým dnem. Možná jste v minulých letech nebo měsících zanedbala úklid, vezměte to proto letos pořádně od podlahy. Věřte, že na pár dnů vás to nejen zaměstná, ale i dokonale unaví, takže večer padnete do postele a na smutné myšlenky nebude čas. Upečte si také cukroví a vánočku, není přece důvod, abyste se ochudila o vánoční vymoženosti!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Profesní svět vám leží u nohou a nadřízený je s vámi plně spokojený. Na vše se soustředíte a vše stíháte splnit v termínu. Někteří kolegové vám však začínají závidět a vy byste měli být ve…