Jste pořád nemocní nebo nachlazení? Možná spíte nad dračí žílou

Jste pořád nemocní nebo nachlazení? Možná spíte nad dračí žílou

Říká se jim různě: dračí žíly, prokletá místa, patogenní zóny. Když je máme doma, může to prý způsobit spoustu zdravotních potíží, od bolestí hlavy až po rakovinu. Jak se dají zjistit, omezit nebo zrušit?

Vědci je popírají

Nevysvětlitelná únava, různé, i velmi vážné choroby, nespavost, podrážděnost. Cítíte se podivně špatně i u vás doma? Podle léčitelů mohou být příčinou vašich problémů dračí žíly. Zatímco vědci dračí žíly popírají, léčitelé jsou o jejich existenci přesvědčeni. „Vědci zavrhují i homeopatii, a přesto funguje,“ argumentuje Ing. Jaroslav Kerbich, který se patogenními zónami a proutkařstvím léta zabývá. Podle něj jsou tato místa výsledkem poruch elektromagnetického vlnění. Nad geologicky porušenými místy se vytvářejí anomálně porušená fyzikální pole, která mají negativní vliv na živé organismy.

VIDEO: Kvalitní spánek ovlivňuje zdraví i dlouhověkost. Jak dobře a dostatečně spát?

Pokračování 2 / 8

Jak geopatogenní zónu poznáme?

Příčinou prokletých míst bývá voda tekoucí po tektonických poruchách, podzemní jezera, říčky, prameny, staré zasypané studny, doly na magnetické horniny. Jak je poznáte?

  • Podle pocitu. V daném místě se necítíme dobře, naopak jsme stísnění a je nám lépe, když jsme jinde. Také špatně usínáme a budíme se unavení.
  • Podle zvířat. Psi geopatogenní zóny nesnášejí a lehají si kamkoli, jen ne v nich. Kočky jsou jejich pravým opakem, patogenní zóny milují.
  • Podle rad proutkařů. Zkušení lidé zlou zónu poznají, musíte se ale držet těsně u nich (i za ruku), aby vyřešili vaše problémy s dračí žílou přes vaše a ne své vlastní biopole.
  • Podle květin. Květinám se v rušivých místech nedaří dobře. Dobře je zvládá jen tchynin jazyk a voskovka.
  • Podle rádia. Rádio s krátkými vlnami noste po místnosti. Tam kde se signál ztrácí nebo zmizí, může být geopatogenní zóna.

Pokračování 3 / 8

Každý to má jinak

Patogenní zóny nepůsobí na všechny stejně. Jejich síla závisí na spoustě věcí, třeba na tom, jestli jsme unavení, ve stresu nebo něčím oslabení. Částečně si můžeme na geopatogenní zónu zvyknout, ale obecně vždy způsobuje nevysvětlitelnou únavu, ztrátu elánu, životní energie, pesimismus až deprese a různé fyzické choroby. „I průběh jakéhokoli onemocnění je v patogenní zóně horší a uzdravování je delší. A chronické zdravotní potíže se v ní zhoršují,“ tvrdí proutkař.

Pokračování 4 / 8

Čím déle, tím hůře

Existence dračí žíly se může zpočátku projevovat jen chvilkově, můžete ji pociťovat jen občas, destruktivní následky se rozvíjejí vždy delší dobu. Typický příklad jsou potíže se spaním. Když špatně spíte, nemůžete najít vhodnou polohu, máte špatné sny a ráno se cítíte unavení, může za tím být i geopatogenní zóna.

Pokračování 5 / 8

Co může pomoci?

Zlé zóny bývají vesměs plošně omezené, často jde o pásy široké jen do půl metru, takže se jim dá vyhnout i v menším bytě. Při špatném spaní tedy někdy stačí postel přesunout jinam – jestli jsou naše potíže zapříčiněny dračí žílou, mělo by se nám rychle ulevit.

Dočasná pomoc: pomohou větší kameny (asi o velikosti A4), především ty, které najdete na polích. Velmi účinným rušičem jsou prý také mramorové obklady. Vyzkoušejte také svíčky, ale musí být vyšší než 20 cm. Nevýhodou je, že je nemůžete umístit kamkoli a na neomezenou dobu. Údajně pomáhá i neoloupaná cibule pod polštářem, kterou musíte podle senzibilů vyměnit po dvou týdnech za čerstvou.

Trvalá pomoc: přemístění nábytku, postelí, případně změna bydliště. Proutkaři proto radí před koupí nemovitosti objekt proměřit a podle toho se prakticky zařídit.

Pokračování 6 / 8

Bez proutků se nestavělo

Dříve se lidé proti negativním vlivům zlých zón bránili přirozeně: v patogenních zónách byly chodby, komory a sklepy a obytné prostory se umisťovaly tam, kde doporučili proutkaři, jejichž pomoci si naši předci vážili.

Pokračování 7 / 8

Jak se měří žíly

Měřit se patogenní zóny dají různě, nejčastěji virgulemi nebo proutky. „Proutek či virguli vezmete do ruky, držíte ho ve vodorovné poloze a chodíte s ním po místnosti. Když je někde elektromagnetické pole narušené, svaly na rukou se vám samy napnou a proutek nebo drát se zvedne,“ vysvětluje svoji práci psychotronik Andrej Sándor.

Pokračování 8 / 8

Syndrom prokletých zón

Prokletý dům. Tak se říká takzvané Werichově vile na pražské Kampě. Zřejmě stojí nad patogenními zónami tekoucích i podzemních vod. Jeho historii provázely nepohoda a smrt. Z posledních nájemníků rodiny Werichovy se zlému vlivu domu a úmrtí na rakovinu podařilo uniknout jen Werichově vnučce Zdeně. Odešla odtamtud a provdala se do Švýcarska.

Velmi špatnou pověst mají i domy v Otíně na Jihlavsku nebo v Unčíně na Vysočině, v nichž se lidé rozváděli, hádali, viděli duchy nebo umírali násilnou smrtí. Světově nejznámějším prokletým domem je asi Winchesterův dům v americké Kalifornii.

Tento fajn článek najdete v aktuálním čísle časopisu Blesk zdraví. Koupíte ho na stáncích nebo si ho objednejte na webu ZDE.

cover-501093.jpg

Doporučujeme

Články odjinud