Jste single? Přilákejte si partnera pomocí feng-šuej!

Jste single? Přilákejte si partnera pomocí feng-šuej!

Láska otáčí světem a každá z nás chce mít krásný, harmonický partnerský vztah, někoho, s kým se můžete radovat, když je vám dobře, a kdo vám udělá čaj a pohladí vás, když vám bude ouvej. Čínské učení Feng-šuej má několik tipů na to, jak upravit interiér, aby vám do života přišel nový partner, i jak posílit stávající vztah. Co radí?

Kde jsou v bytě vztahy

Oblast vztahů se nachází, pokud si stoupnete zády ke dveřím a stojíte v místnosti, v pravém zadním rohu. A nejen tam, oblast vztahů (tedy vztahu já a jedna další konkrétní osoba) se nachází podle světových stran také na jihozápadě.

Pokračování 2 / 5

Co je tu „doma“

Do oblasti vztahů patří párové předměty nebo cokoli, co symbolizuje vztah. Obrazy s partnerskou tematikou, dvě hrdličky, labutě, delfíni, dva propojené kruhy (to, když cílíte rovnou na partnerství stvrzené na úřadě), pohodlná dvousedačka nebo třeba klidně dvojice jablko s hruškou – oboje je ovoce – a patří k sobě. Dobrou „práci“ udělá také jeden žlutý ptáček, symbol šťastného vztahu.

Nemusíte ale kupovat nějaké předměty, můžete si klidně obrázek ideálního vztahu tak, jak si ho představujete, namalovat sami. Budete tak mít doma jedinečný originál, díky kterému budete moct lépe sledovat, jakého partnera, jaký protějšek vám váš feng-šuej zásah do života přivedl. Chcete partnera, který by s vámi sdílel vášeň pro turistiku? Namalujte si zamilovaný párek, jak kráčí třeba po vrcholcích hor…

Pokračování 3 / 5

Máte na partnera místo?

Kroků k tomu, aby vám partner mohl přijít do života, ale v bytě potřebujete udělat mnohem víc. Pokud jste dlouho sama, budete si nejdřív muset udělat pro partnera prostor – a to nejen v sobě, ale i v bytě.

Uvolněte několik poliček ve skříni s oblečením a botami, kupte pánské pantofle a župan, uvařte občas jídlo místo pro jednoho pro dva… Začněte prostě dávat univerzu najevo, že s partnerem počítáte.

Pokračování 4 / 5

Postel – symbol vztahu

Další důležitou částí bytu, která bude potřebovat revizi, bude vaše postel. Měla by být pro dvojici, přístupná z obou stran, aby vztah mezi vámi byl rovnocenný. Také sem by bylo dobré umístit nějaký partnerský symbol a trochu červené (stačí polštářek, červená svíčka…) jako symbol vášně.

Pokračování 5 / 5

Co do „vztahů“ nepatří

V oblasti vztahů by měla vládnout harmonie a pohoda. Tedy pokud ji chcete mít i ve svém partnerském životě. Chaos, skladiště nepotřebného harampádí, porouchané spotřebiče nebo zaprášené cokoli tu opravdu nemá co dělat. Nepatří sem ani obrázky dětí a rodičů – ty mají své místo podle feng-šuej někde úplně jinde.

Jak si zařídit domov podle feng šuej? Poradí vám Jiří Černák.

Doporučujeme

Články odjinud