Jste svobodná matka a chcete začít randit? 5 věcí, které musíte vzít v potaz

19. 11. 2019
Jste svobodná matka a chcete začít randit? 5 věcí, které musíte vzít v potaz
Být svobodnou matkou není v dnešní době nic neobvyklého. Přesto není jednoduché najít v takové situaci partnera, o kterého se můžete opřít a zároveň si být jistá, že bude vycházet s vaším dítětem. Co všechno byste měla zvážit, než se rozhodnete jít na rande?

Buďte si jistá

Jste-li svobodná matka, nebude jednoduché vpustit si do života nového muže, proto je potřeba, abyste si byla stoprocentně jistá, že po vztahu opravdu toužíte. Pokud vás otec vašeho dítěte opustil za nepříznivých okolností a zlomil vám srdce, ujistěte se, že už jste se přes to přenesla a jste schopná pohnout se dál. Důležité je také přemýšlet nad tím, jak jste na tom s časem. Pokud otec dítěte nefunguje a vy jste na všechno sama, pravděpodobně zrovna nedisponujete záplavou volných večerů. Je proto zásadní si uvědomit, zda vám na novou známost zbývá čas a co jste novému partnerovi schopná a ochotná nabídnout. Jakmile si zodpovíte tyto otázky, pak teprve můžete začít řešit, zda se ve vašem okolí nachází muž, který by stál za úvahu.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Druhá polovina týdne bude profesně vyrovnanější a případným úkolům se směle postavíte. Stále děláte drobné chybičky, ale to šéfovi nevadí. Hlavně, že se zapojujete do dění ve firmě, právě…

Nejčtenější články

Doporučujeme