Julia Robertsová: O vlasy mne nepřipravíte

26. 6. 2002
Julia Robertsová: O vlasy mne nepřipravíte
Jedna z nejpopulárnějších a nejlépe placených hollywoodských hereček Julia Robertsová razantně odmítla požadavek režiséra Stevena Soderbergha, aby se pro roli ve svém nejnovějším filmu Full Frontal nechala ostříhat do hola. "Už mnohokrát jsem během herecké kariéry ukázala světu a fanouškům, že pro roli udělám téměř všechno. K vyholené hlavě bez jediného vlásku mne ale opravdu nikdo nepřinutí!".

Julia Robertsová: O vlasy mne nepřipravíte!

Jedna z nejpopulárnějších a nejlépe placených hollywoodských hereček Julia Robertsová (34) razantně odmítla požadavek režiséra Stevena Soderbergha (39), aby Klepněte pro větší obrázek se pro roli ve svém nejnovějším filmu Full Frontal nechala ostříhat do hola. „Už mnohokrát jsem během herecké kariéry ukázala světu a fanouškům, že pro roli udělám téměř všechno. K vyholené hlavě bez jediného vlásku mne ale opravdu nikdo nepřinutí!“ prohlásila nekompromisně filmová hvězda.

Podle zasvěcených lidí z hollywoodských filmových studií jde vůbec o první případ, kdy populární oscarová herečka odmítla něco udělat pro svou roli. „Co si pamatuji, nikdy v minulosti nebyly s Julií žádné problémy. Když se měla svléct, svlékla se do naha, když měla strávit několik hodin promrzlá v dešti, překousla to. Nevím o tom, že by se někdy vzepřela,“ prozradil jeden z producentů.
Představitelka hlavní role ve filmu Erin Brockovich na svém rozhodnutí ale nevidí nic špatného. „Jednoduše jsem jednou chtěla, aby bylo po mém. Každopádně si hlavu vyholit nenechám! Nejsem na ni totiž ještě tolik padlá, abych pro filmaře byla nějakou loutkou, se kterou si budou dělat, co chtějí! Musí jim stačit paruka, která holou lebku jen imituje! Jinak se role raději vzdám,“ nechala se slyšet Robertsová.
Zprávy o tom, že svůj odmítavý postoj k vyholení hlavy rozkřičela po celém filmové studiu komentuje hvězda filmu slavného filmu Pretty Woman následujícími slovy: „Podle mého názoru to byla z mé strany naprosto klidná diskuse. Pokud to někdo vidí jinak, je to jen jeho vlastní názor a já mu ho samozřejmě nebudu vyvracet.“(Plus )

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Přetáhněte na svou stranu štěstí, které na vás prší takřka ze všech stran života. Momentálně jste se vším spokojeni a nemusíte řešit žádné krize, hádky a konflikty. Jedete si za úspěchem,…

Nejčtenější články

Doporučujeme