Julianne Moore přijede na festival do Varů: Čím je krásná herečka fascinující?

13. 6. 2019
Hlavní hvězdou Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude letos hollywoodská hvězda Julianne Moore. Nestárnoucí herečka si převezme Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii a také představí svůj nový film Po svatbě. Čím je tato nositelka Oscara výjimečná?

Armádní dítě

Julianne Moore se narodila 3. prosince 1960 na armádní základně Fort Bragg v Severní Karolíně. Její matka Anne Love byla psycholožka a sociální pracovnice, zatímco její otec Peter Moore Smith byl za války ve Vietnamu parašutista americké armády. Později se stal plukovníkem a poté pracoval jako vojenský soudce. Nejstarší ze tří dětí Julianne se kvůli kariéře svého otce stěhovala celé dětství z města do města. Svého času žila na osmnácti různých místech, navštěvovala devět různých škol a dokonce strávila dva roky v Německu. Herečka to ale nevnímá jako něco negativního, naopak tvrdí, že jí její dětství pomohlo být lepší herečkou, protože získala mnoho zkušeností.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že nejste lovci kariéry, ale pyšníte se dobrými schopnosti. Nespokojenost v pracovní oblasti nabývá na síle. Uvidíte, co vám nový měsíc přinese a poté začnete svou situaci…