Justin Bieber si vzal na předávání cen Billboard fanynku

23. 5. 2012
Justin Bieber si vzal na předávání cen Billboard fanynku
Kanadský zpěvák Justin Bieber (18) vzal jako svůj doprovod na předávání hudebních cen šťastnou fanynku. Chtěl se tak omluvit za to, že ji odmítl, když ho pozvala na svůj maturitní ples.

Justin s fanynkou Cady

Justin, který chodí se zpěvačkou Selenou Gomez, pozval osmnáctiletou Cady Eimer, aby po jeho boku absolvovala tuto významnou společenskou událost. Cady, která pochází z americké Virginie, jej totiž několik let po sobě zvala na maturitní ples své školy přes svou webovou stránku onelesslonelyprom.com. Bieber měl ale v danou dobu vždy jiné závazky.

Teď reportérům listu People ke svému nápadu řekl: "Pořád jsem nestíhal její maturitní ples. Tak jsem jí řekl, že kdyby mohla přiletět na ceny Billboard, mohla by tam jít se mnou. Je to moje fanynka, takže jsem si myslel, že by to mohlo být fajn. Musím ale přiznat, že jsem jí nekoupil kytičku na zápěstí."

Justin s přítelkyní zpěvačkou Selenou Gomez

I přes toto opomenutí dárku, jehož obstarání mají tradičně na starosti pánové, si Cady zřejmě schůzku užila. Na svůj Twitter totiž napsala:

"Justine Biebere, díky tak moc za fantastický večer. Bylo to naprosto nezapomenutelné."

ČTĚTE TAKÉ:
Pořád se mi líbí ženy, přiznává těhotná Anna Paquin

ČTĚTE TAKÉ:
Video: Princ Charles šokoval! Hlásil v BBC předpověď počasí

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Vymaňte se z područí špatné nálady a uvidíte, jak vám najednou půjde všechno lépe. Negativní přístup k práci je nešťastný pro každého. Hleďte si svých povinností a nestarejte se o to, co…

Nejčtenější články

Doporučujeme