Kabelka a vaše povaha: Styl, jakým ji nosíte, hodně napoví o tom, jaká jste

4. 4. 2019
Jak držíte ruce při rozhovoru, jak se díváte na druhé lidi, jak se usmíváte – o člověku prozradí mnohé jeho vzhled a pohyby. Britská expertka na řeč těla Patti Woodová dokonce tvrdí, že osobnost lze odhadnout i podle toho, jakým způsobem ženy nosí svou kabelku. Jak ji nosíte vy? A kolik jich nosíte? Stačí vám malá, nebo potřebujete co největší? Co to o vás prozrazuje?

Více kabelek nebo tašek

Ženy, které nosí více kabelek nebo tašek, bývají velmi často uspěchané a vyčerpané. Většinou jsou to matky od rodin, které potřebují cestou z práce nakoupit, vyzvednout boty v opravně. A protože nechtějí tloustnout či utrácet peníze nebo ztrácet čas obědovou pauzou, nosí si obědy s sebou. Aby co nejdříve mohly vypadnout z práce a vrhnout se do víru dalších povinností. Jako vedlejší efekt tyto ženy mívají také problém s dochvilností a s pořádkem.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Odhoďte zábrany a začněte trošku žít. Vždyť si berete všechno k srdci a hned jste uražení. Tohle není cesta, kterou byste se měli dát. Přizpůsobte se ostatním a komunikujte o všem možném.…

Nejčtenější články

Doporučujeme