Máte svůj styl nošení kabelky, nebo to měníte podle situace? 

Máte svůj styl nošení kabelky, nebo to měníte podle situace? 

Kabelek je nepřehledné množství
Ženy je často ladí s obuví
Střídají jejich nošení i podle únavy, někdy je hodí přes rameno 
Jindy je zavěsí na předloktí 
15
Fotogalerie

Kabelka a vaše povaha: Styl, jakým ji nosíte, hodně napoví o tom, jaká jste

Jak držíte ruce při rozhovoru, jak se díváte na druhé lidi, jak se usmíváte – o člověku prozradí mnohé jeho vzhled a pohyby. Britská expertka na řeč těla Patti Woodová dokonce tvrdí, že osobnost lze odhadnout i podle toho, jakým způsobem ženy nosí svou kabelku. Jak ji nosíte vy? A kolik jich nosíte? Stačí vám malá, nebo potřebujete co největší? Co to o vás prozrazuje?

Více kabelek nebo tašek

Ženy, které nosí více kabelek nebo tašek, bývají velmi často uspěchané a vyčerpané. Většinou jsou to matky od rodin, které potřebují cestou z práce nakoupit, vyzvednout boty v opravně. A protože nechtějí tloustnout či utrácet peníze nebo ztrácet čas obědovou pauzou, nosí si obědy s sebou. Aby co nejdříve mohly vypadnout z práce a vrhnout se do víru dalších povinností. Jako vedlejší efekt tyto ženy mívají také problém s dochvilností a s pořádkem.

Pokračování 2 / 10

Kabelka zavěšená v ohybu lokte

Nosíte kabelku právě tak? Tímto způsobem nosívají kabelky většinou celebrity a dávají tak na odiv své značkové kusy. Ženy, které nosí kabelky tímto způsobem, jsou pyšné na svůj styl, jsou náročné a potrpí si na kvalitu. Tyto ženy jsou sebevědomé a uvědomují si své postavení. V kabelce také netahají zbytečnosti, protože mějte takto na předloktí zavěšený oběd a cestou z práce svačinu pro děti na druhý den. To vám paže upadne, než dojdete na autobus. 

Pokračování 3 / 10

Kabelka křížem přes tělo

Kabelky „crossbody“ jsou oblíbené především u praktických dívek a žen, které si nejsou jisté samy sebou. Řemen kabelky tak podvědomě překrývá jejich tělo, které netouží vystavovat se světu. Navíc vám takto zavěšená kabelka nechává obě ruce prázdné, takže v pohodě zvládnete řadu dalších činností. 

Pokračování 4 / 10

Kabelka před sebou

Ženy, které drží kabelku před sebou, jsou plaché a nechtějí být středem pozornosti. Jako by se chtěly za kabelku schovat. Své soukromí si skrývají, svěřují se jen těm nejbližším. Pokud si žena dává kabelku před sebe a svého partnera, vytváří tím bariéru a chce si udržet odstup. Na rovinu, tímto způsobem většinou kabelky nenosíme, to maximálně, když postáváme na večírku. 

Pokračování 5 / 10

Kabelka v podpaží

Volné ruce a kabelka přitisknutá v podpaží o tělo (paží přimáčklá k tělu) je signálem, že jste ambiciózní a energická žena. Pro dosažení cíle a úspěchu jste ochotná udělat cokoli. Víc než kabelka je pro vás důležitý její obsah. Jste také dosti uzavřená, nemáte ráda lež a pomluvu. 

Pokračování 6 / 10

Kabelka s dlouhým řemenem

Ženy, které nosí kabelku s dlouhým řemenem, takže jim kabelka bimbá o nohy, i když by si ho mohly zkrátit, nebývají pány svého osudu. Chybí jim sebevědomí a svůj život nemají ve svých rukách.

Pokračování 7 / 10

Kabelka v ruce

Malou kabelku položenou na předloktí nebo ji držíc v jedné ruce nosívají ženy, pro které je důležitější obsah kabelky, nikoli vzhled. Jsou to spíše prospěchářky, které jdou za svým cílem všemi možnými způsoby. Pokud se tedy nejedná o malé psaníčko v divadle. To je specifická situace. 

Pokračování 8 / 10

Velká kabelka

Velká kabelka bývá obvykle dost těžká. Musí být, protože se do ní musí vejít téměř celá kancelář nebo domácnost. Tyto ženy chtějí mít vše pod kontrolou a víc než o svůj vzhled se zajímají o praktické stránky života. Jsou aktivní, flexibilní a pohotové. Jsou to většinou také ony, kdo má ve vztahu hlavní slovo. 

Pokračování 9 / 10

Kabelka na rameni

Tímto způsobem nosí kabelku ženy nejčastěji. Ruce jsou volné, ramena přece unesou dost. Nosíte-li kabelku neustále jen na jedné straně, nebolí vás už rameno? Možná si toho nakládáte až příliš. Jste praktické, neztratíte se, zvládáte stres, ale rády se necháváte vést někým jiným.

Pokračování 10 / 10

Kabelka v rukách partnera

Ženy, které dovolí partnerovi, aby jim nesl kabelku, jsou zaměřené na svůj vzhled. Bojí se, že by kabelka mohla zastínit jejich krásu, takže muž je pro ně jakýmsi praktickým doplňkem.

Doporučujeme

Články odjinud