Kabelky, které si zamilujete

22. 1. 2008
Kabelky, které si zamilujete
Kabelka představuje pro ženu jednu z nejdůležitějších věcí na světě. A nezáleží na tom, co si o našich kabelkách myslí muži! Ti jsou zvyklí nosit všechno po kapsách. Zajímavé ale je, že ve starověku kabelky používali především muži a sice k nošení mincí. Kabelky v dnešním slova smyslu se staly ženskou záležitostí až v průběhu posledních 200 let.

Kabelku lze připodobnit ke šperku – snažíme se ji sladit s oblečením i s ostatními doplňky. Proto je lepší pořídit si kabelek více a podle momentální nálady, kterou dáváme najevo okolí také svým oblečením, je střídat.

Vyzkoušejte kabelky, tašky a peněženky od značky Mandarina Duck. Budou vašimi věrnými společnicemi v zaměstnání, ve škole, na schůzce nebo na procházce. Nikdy vás nezklamou a navíc skvěle vypadají! Jakmile si jednou pořídíte „mandarinku“, naprosto této značce propadnete a zamilujete si ji.

V outletovém centru FREEPORT máte možnost jedinečné produkty od značky Mandarina Duck zakoupit za lákavé outletové ceny.

Řada Street: Série překrývajících se kapes dělá z linie Street absolutní unikát. Tato nová neformální kožená řada se vyznačuje bohatým a precizním provedením, které samo bylo inspirováno jednoduchostí a funkčností pracovních tašek, jež jsou typické pro zahradníky. Čtverec čisté a precizní linie podtržené kupírovanou (načesanou) kůží dohromady tvoří aktuální design, jehož energičnost je ještě posílena matně kovovými doplňky.

Původní cena: 3.640,- Kč Outletová cena: 2.548,- Kč

Původní cena: 5.320,- Kč Outletová cena: 3.724,- Kč

Řada Bowling: Kůže, ze které je každý kus z řady Bowling vyroben, byla podrobena speciální voskové úpravě, která přikrašluje povrh a dělá kabelku příjemnou na omak. Každá nedokonalost nebo žilka je přirozená a charakteristická pro tuto kůži.

Původní cena: 6.160,-Kč Outletová cena: 3.724,- Kč

Původní cena: 6.160,- Outletová cena: 3.724,- Kč

Původní cena: 6.440,-Kč Outletová cena: 4.508,- Kč

Řada Moon : Je vyrobena z hovězí ‘Full Grain’ kůže kombinované se semyší. Každá nedokonalost nebo žilka je pro tuto kůži přirozená a charakteristická. Pro zachování kvality této ‘Full Grain’ kůže čistěte jemným kabelky hadříkem a speciálním neutrálním přípravkem na voskovém základě, který neobsahuje benzen, rozpouštědla nebo alkohol.

Původní cena: 7.280,-Kč Outletová cena: 5.096,- Kč

Původní cena: 4.900,-Kč Outletová cena: 3.430,- Kč

Řada Patch: Tato řada je vyrobena z lehké lesklé kůže s detaily z koňské kůže v barvě kabelky. Všechny nedokonalosti nebo žilky jsou pro tuto kůži přirozené a charakteristické.

Pro udržení stejné kvality kůže po dlouhý čas používejte speciální neutrální prostředek na voskové bázi, který neobsahuje benzen, rozpouštědla nebo alkohol. Přípravek nanášejte na jemný suchý hadřík, nikdy přímo na kůži. K čištění časti z koňské kůže použijte vhodný kartáček. Nevystavujte kabelku kontaktu s vodou nebo s jinou kapalinou – mohou kůži poškodit. Nevystavujte přímému teplu.

Původní cena: 5.320,-Kč Outletová cena: 3.724,- Kč

Původní cena: 4.704,-Kč Outletová cena: 3.293,- Kč

Řada Double: Produkty z této linie jsou z jedinečného materiálu tvořeného dvojitou kůží podšitou látkou, která je vyrobena speciálním procesem. Nepravidelnost povrchu kůže je charakteristická pro tento druh výrobního procesu, proto je výrobek jedinečný na dotek. Všechny “vady“ a žilky na výrobku jsou zapříčiněny přírodní kůží. Používáním se produkty z řady Double stávají hebčí a hebčí.

Původní cena: 2.184,-Kč Outletová cena: 1.529,- Kč

Původní cena: 1.904,-Kč Outletová cena: 1.333,- Kč

Zdroj: PR POINT

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jdete si hrdě za svým cílem a chcete dosáhnout na ty nejcennější mety. Nepovídejte, že je všechno jen černobílé! Zkuste se uvolnit a inspirovat! Pokud se vám podaří oslovit skvělým nápadem…

Nejčtenější články

Doporučujeme