Kabelky na léto: Nosí se zaplétané, korálkové i ledvinky! Volte ze 70 kousků

22. 5. 2019
Kabelka je hned po botách jeden z nejoblíbenějších doplňků snad každé ženy a jedna není nikdy dost. Jakou byste určitě měla mít letos v létě? Pár módních kousků si můžete pořídit i levně do tisíce korun.

Přírodní materiály jsou in

Jestli jste si už loni pořídila slaměnou kabelku, nemusíte ji nechávat hluboko ve skříni. I letos se totiž bude nosit! A pokud ji ještě nemáte, tak hurá na nákupy. Přírodní materiály a vzhled letos hrají prim. Nosí se totiž také kabelky z juty, bambusu i kůže a oblíbené jsou také ty z dřevěných korálků.

Crossbody kabelky s kulatým tvarem

A jaký vybrat tvar? Do města i do práce jistě skvěle využijete takzvané shoppery a právě ty seženete jak slaměné, tak proplétané. Velkým hitem jsou crossbody kabelky, které mají kulatý tvar. A čím dál oblíbenější jsou také ledvinky! Jestli se necítíte na to, abyste je nosila připevněné v pase, můžete je nosit napříč přes hrudník jako již zmíněné crossbody kabelky. Ostatně, některé ledvinky mají popruh jak kolem pasu, tak přes rameno.

Inspiraci hledejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne týden do své druhé poloviny, spadne vám kámen ze srdce. Náročné povinnosti jsou pro vás zničující a vy prahnete po dalším odpočinku. Říkáte si, že byste si vzali…