Kája si uvědomil, že Sylvu miluje

6. 10. 2005
Kája si uvědomil, že Sylvu miluje
Sylvě se „nevěra“ se Šrekem nakonec nejspíš vyplatila. Šokovaný Karel, který je načapal in flagranti se totiž po chvíli trucování chytil za nos a uvědomil si, že Sylvu vlastně miluje! Nadále však odmítá být Sylvě v domě víc než jen kamarádem. A to je pro Sylvu nepřijatelné.

Skandál s odhalenou nevěrou řešili celý den spolu i s ostatními. Sylva byla svým činem hodně zlomená a Kája si svojí pozici dobývaného z počátku patřičně užíval: „Já vím, že teď pykáš. Tak pykej!“ Sylva: Vždyť to byla sranda. Se to jenom trochu zvrtlo. Bys měl asi přemýšlet, že mi něco chybí. Karel: Mně to nevysvětlíš. Ty jsi mě dostala úplně na kolena. Pak svůj vztah řešil Karel s Lenou a evidentně začal o celé situaci intenzivně přemýšlet. Za další hodinku roztál, zalehl se Sylvou na matraci a v dojemné scéně přiznal, že jí miluje. Karel: Já jsem si až teď uvědomil, že mě miluješ a že já tě taky miluju. Až teď. Sylva brečí: Já tě ale nechci ztratit.. Karel: Tady to všechno skončíme teď a až oba vyjdeme ven, tak si v klidu sednem… Sylva: Ne. Já nechci, aby to skončilo ani teď. Přece tomu nemůžem bránit. Karel: Musím bejt tvrdej. A lituju toho, že jsem to zjistil až teď. Předtím jsem si to nechtěl připustit. Když ty nechceš kamarádství, který já potřebuju, tak já ti nemůžu nabídnout víc. Doufám, že až vylezeme, bude naše přátelství… Sylva: Já s tebou nebudu kamarádka… Chápeš to? Ty mi tady říkáš, že mě miluješ a jak můžeš být jenom můj kamarád? Já nevydržím být tady tvoje kamarádka, to radši odejdu. Karel: Vždyť jsi říkala, že kdybys odešla, že by to pro tebe bylo ještě horší… Sylva: Nechci tady s tebou být… Karel: Čekal jsem, že to tady bude náročný, ale že to bude takhle náročný, to jsem nečekal. Vůbec jsem nedoufal, že tady potkám člověka jako seš ty. Karel vypadá, že neví, co chce. Na jedné straně Sylvě tvrdí, že jí miluje, na straně druhé s ní nechce být víc než kamarád? Co za tím je? Tady už zřejmě nejde jen o sázku! Karla možná odhalila v rozhovoru se zkušeným hráčem Mikeš!!! Sylva po rozhovoru s Karlem šla svůj problém řešit s Mikešem, Evou a Oksanou, kterou má stále přivázanou k sobě. Mikeš ale možná přišel na to, proč se Karel brání bližšímu vztahu se Sylvou! Sylva: Já si myslím, že mu někdo řek, že když tady s nikým nebude nic mít, tak má šanci tu soutěž vyhrát. A on to dělá kvůli tomu! Myslím, že jde po těch penězích! A dělá to proto, aby měl venku ty fanynky a to mě uráží. Nemůžeš někomu říct, že ho miluješ a dělat pak tohle. Milan: On image hodnýho kluka má a k tomu patří i to, že tady nebude píchat. Sylva: Mně by stačilo gesto. Říct: Kašlu na sázku. Jde mi o ten princip. Já mám odpícháno, co on má odchozené. Já si tady vůbec nepotřebuju zapíchat. Mikeš: Víš co, všímej si mě, všímej si Šreka, kohokoli jinýho. Tři dny. Přijde a bude škrabat, aby moh jít k tobě. Včera řek, že kdybys odešla, tak by taky šel. Že by to tu nevydržel. Jenom z respektu ke Šrekovi začal hrát tady tu hru, že to jako bylo ze srandy. Ale v hlavě on moc dobře ví, že to ze srandy nebylo.

zdroj: TV Nova

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemností, které na vás čekají, a dočkáte se zadostiučinění. I když nejde všechno podle plánu, máte velké ambice a sny, a ty si chcete za každou cenu vyplnit! Nevěřte…