Kajínka vidělo v kinech 600 000 lidí. Jubilejního diváka zadržela zásahovka v Praze

11. 9. 2010
Kajínka vidělo v kinech 600 000 lidí. Jubilejního diváka zadržela zásahovka v Praze
Na projekci filmu Kajínek v Praze řádila policie. Diváky přímo v sále číslo 2 v Palace Cinemas na Novém Smíchově překvapila zásahová jednotka v plné výzbroji.

Klepněte pro větší obrázek

„Dostali jsme varovnou zprávu, že zde dnes proběhne pokus o pořízení pirátské kopie filmu. Proto je přítomna policie a před projekcí vylosujeme diváka k osobní prohlídce,“ vysvětlil před začátkem filmu zástupce distributora.

Vylosovaného návštěvníka ale čekalo překvapení. Nebyl podroben prohlídce, namísto toho ho přítomný režisér filmu Kajínek Petr Jákl okamžitě zahrnul gratulacemi. Vylosovaný pětapadesátiletý muž se totiž stal divákem filmu Kajínek číslo 600 000.

Zásahová jednotka předala divákovi s číslem 600 000 oficiální předvolání na Filmpárty k thrilleru Kajínek, která proběhne ve středu 15. září 2010 v prostorách Občanské plovárny. Na Filmáprty budou v pořadí 600 000ímu divákovi filmu slavnostně předány dary od producentů.

„Tímto způsobem děkujeme všem divákům filmu a vylosovaného návštěvníka bereme tak trochu jako jejich zástupce. Pouze on se ale může těšit na dárkový balík k filmu a na to, že stráví jeden víkend s Volvem XC60 / SUV, které mu půjčí jeden z partnerů filmu Auto Hase,“ řekl bezprostředně po předání předvolání Petr Jákl.

„Máme ještě připravené ceny pro diváka, který bude mít pořadí 750 000. Věříme, že lidé budou na film stále chodit a že nám ceny nezůstanou na ocet,“ zadoufal na závěr Jákl.

Klepněte pro větší obrázek

Dosud nezveřejněné fotografie z natáčení filmu Kajínek

Zákulisí příprav milostných scén, poslední fotografie Vladimíra Dlouhého a mnoho dalších dosud nezveřejněných snímků z natáčení současného filmového hitu Kajínek, můžete vidět na webové stránce.

Režisér Petr Jákl nechal totiž ze snímků vytvořit fotoknihu a tu přihlásil do právě probíhající veřejné soutěže o nejhezčí CEWE fotoknihu. Právě na soutěžních stránkách je možné knihu s režisérovou anotací „Kniha, která odhalila vraha“ vidět a prolistovat. Diváci mohou knize dát svůj hlas a Petr Jákl tak může vítězit nejen v kinech, ale i v soutěži, do níž může svou CEWE fotoknihu poslat každý. „Aniž bychom to nějak ovlivnili, kniha má pořadové číslo 500 a navíc byla do soutěže zařazena v den premiéry filmu. Je to velká náhoda,“ komentuje účast knihy, která ovlivnila děj filmu Kajínek, marketingový manažer CeWe Color Petr Tureček.

ČTĚTE TAKÉ:
Jirásková vstala z hrobu a přišla k Mrtvýmu ptákovi


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešek vám bude v oblasti rodinných vztahů velmi přát. Až zvečera mohou přijít menší třenice, kterým však budete čelit s chladnou hlavou. Právě díky vám se podaří udržet v rodině klid.…

Nejčtenější články

Články odjinud