Kam k moři v březnu? Ohřejete se v Egyptě, na Kanárech i na Kapverdách

14. 3. 2023
Do léta je ještě daleko, ale vás už to táhne k moři a na pláž? Abyste si dosyta užila koupačku i opalování, nemusíte letět na druhou stranu zeměkoule. Najdou se totiž destinace, kde jste za pár hodin a dovolenou v březnu si tam báječně užijete.

Egypt

Velká část Čechů vyhledává pro svoji dovolenou u moře Egypt, a to i z toho důvodu, že je tam téměř pořád teplo. Březen je doba, kdy egyptské pláže po krátkém zimním spánku znova ožívají a lákají turisty. Toužíte-li po opravdovém odpočinku, kdy budete jen ležet na pláži a užívat si zaslouženého klidu, je pro vás Egypt to pravé místo. Pokud byste snad náhodou zatoužila po troše dobrodružství, můžete si naplánovat výlet k pyramidám, do pouště či na potápění, jinak v Egyptě příliš rozptýlení nenajdete, je proto tedy ideální pro takzvané plážové povaleče. Teploty se zde pohybují kolem 26 °C a voda mívá zhruba 23 °C, takže se jedná o příjemné osvěžení. Zároveň ještě není příliš vedro na prozkoumávání památek.

Na co si dát pozor během dovolené v Egyptě? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milé Panny, počínaje dnešním dnem se vám začne více dařit. Nebudete to mít však jednoduché, protože jste toho dost promeškaly. Jakmile spatří nadřízený nějaké výsledky, bude vás sledovat.…

Nejčtenější články

Doporučujeme