Kam může investovat každý? Do zlata!

4. 6. 2021 Reklama
Kam může investovat každý? Do zlata!
Sníte o tom, jak byste snadno přišli k penězům, ale nic byste pro to neudělali? Takové vize jsou krásné, leč prakticky nerealizovatelné.

Je pár šťastlivců na světě, kteří se k omamnému majetku dostanou jen tak. I na onen los si musíte vydělat a roky třeba čekáte, než vyhrajete. Jsou ovšem možnosti, jak si přijít k penězům snadněji než v práci. Investice. Musíte se v této oblasti dobře vyznat.

​Zlato – kde investovat?

Trh investic nabízí mnoho příležitostí, ovšem můžete se pěkně spálit. Nemějte velké oči a nedávejte peníze do něčeho nejistého, co jen slibuje zhodnocení. Podívejte se na historii investičních produktů. Uvidíte, že ještě nedávno oslavované kryptoměny dnes zažívají pád. Naopak tradiční komodity jako zlato si stále drží dobrou pověst. Zaměřte pozornost především na to investiční. Zlaté mince, slitky nebo cihličky se velmi dobře zhodnocují. Navíc jsou osvobozeny od DPH, což jen tak nějaká komodita neposkytuje. Cena zlata samotného je různá. Sice platí, že čím vyšší cena, tím rychleji se zlato zhodnocuje. Ale i mince za 2000 korun se vám zhodnotí lépe než peníze uložené na spořicím účtu. Zajímají vás investice do zlata? S výběrem vám poradí specializovaný prodejce Pražská mincovna a.s., sídlící v Obecním domě v Praze. Zde dováží a prodávají zlaté mince a slitky nebo cihličky, jejichž cena je vždy aktuální, mění se každý den. Na tomto místě zlato koupíte i prodáte. Chcete investovat do zlata? Pak zadejte do vyhledavače slovní spojení „investiční zlato“ a srovnávejte ceny inzerujících firem s prémiovou nabídkou tradičního prodejce na www.zlate-mince.cz.

​Proč investovat do zlata?

Některé výhody jsme zmínili. Proč je zlato tak populární? Je totiž variabilní. Kov se v různé podobě dá využít mnoha způsoby. Může jít o klasické zlaté cihličky, mince a samozřejmě šperky. S takovým bitcoinem tolik parády neuděláte. Ani s diamantem. Můžete jej jinak vybrousit, ale kámen se logicky zmenší a spadne tak i jeho cena. Zlato představuje osvědčenou investiční komoditu, která nepodléhá trendům a po mnoho let nabízí zajímavé zhodnocení.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto období lze pozorovat Venuši a Mars, po půlnoci pak Jupiter a Saturn. Udělejte si proto romantický večer a vyjděte svému štěstí vstříc. Drahá polovička bude za celý den unavená, ale…