Kam na slet čarodějnic ?

25. 4. 2001
Kam na slet čarodějnic ?
Blíží se 30. duben a s ním i den pálení čarodějnic. S ním je spojena i následující pozvánka na SLET ČARODĚJNIC. Ten se koná 30. dubna v Kunovicích.

Kam na slet čarodějnic

Blíží se 30. duben a s ním i den pálení čarodějnic. S ním je spojena i následující pozvánka.

Od naší čtenářky paní Mgr. Majíčkové jsme dostali do redakce pozvánku nejen pro nás, ale i pro všechny čtenářky Dámy. Je to pozvání na SLET ČARODĚJNIC.

Ten se koná 30. dubna v Kunovicích. Od 16:00 hod. bude probíhat SLET MALÝCH ČARODĚJNIC na nám. Svobody. Program sletu je průvod městem na Sokolské hřiště, hry, soutěže, občerstvení, vystoupení skupin moderního tance KIDS a rakouské skupiny z KOBENZ . Bude následovat volba MISS MALÁ ČARODĚJNICE.

Ve 20:00 hod. začíná  SLET VELKÝCH ČARODĚJNIC na Sokolském hřišti v Kunovicích. Program zahrnuje  vystoupení souboru písní a tanců Kunovjan s čarodějnickou a pekelnou tématikou a volbu MISS ČARODĚJNICE. Následovat bude diskotéka s DJ Romanem Rybkou. Při Májové zábavě budou voleni stárci.

Pokud budete mít 30.dubna cestu do Kunovic, hezky se bavte!

Napište nám, jak probíhá 30. duben u vás.

Autor: redakce

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento týden se vám v práci nedaří zabodovat a velice se tím trápíte. Malujete si něco, v čem nemůžete uspět. Začněte být realisté a nedůvěřujte kolegům v práci. To vás jen dorazí. Kariéra…

Nejčtenější články

Doporučujeme