Kam se ztratili Ztraceni: Co dělá představitel Sawyera, Jacka či Pihatky?

2. 7. 2020
Už je to deset let, co televizní diváci shlédli poslední díl oblíbeného a dnes už kultovního seriálu Ztraceni. U každého dílu by se napětí dalo krájet a hezká podívaná byla i na řadu herců. Co se s nimi v posledních deseti letech stalo?

Josh Holloway

Byla jste spíš „Jackův tým“, nebo „tým Sawyer“, který měl sice zápornou roli, ale právě to v kombinaci s pohlednou tváří a vyrýsovaným tělem z něj udělalo idola? Není divu, před seriálem Ztraceni pracoval jako model a měl úspěch po celém světě. Ostatně nabídky na to, aby se stal tváří nejrůznějších značek, se mu hrnuly i během natáčení seriálu a pochlubit se může dokonce titulem jednoho z nejkrásnějších lidí světa, který mu udělil časopis People. Po skončení Ztracených ale žádná další závratná role nepřišla. Objevil se jen v pár filmech, a to ještě naposledy v roce 2014. Ani se seriály to není žádná sláva, i když ještě před dvěma lety hrál v dobrodružné sérii Colony. Nejvíc se ale věnuje své manželce Yessice, dvěma dětem a svým koníčkům, jako jsou snowboard, motocross a pivo.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Čtvrtek je posledním dnem, kdy je Venuše v nepřejícím postavení k vašemu znamení. Hlídejte si tedy slova vypuštěná z úst a komunikujte v klidu. Poté se situace radikálně zlepší a z vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme