Kam v Ostravě na skvělé espresso nebo brunch? Zkuste kavárnu U Černého stromu

28. 1. 2019
Kam v Ostravě na skvělé espresso nebo brunch? Zkuste kavárnu U Černého stromu
K dobré kávě se člověk musí propít. Musí mít chuť zkoušet a musí také existovat místo, kde lze trénovat. V Ostravě se jím stala kavárna U Černého stromu, která jako druhá začala v Ostravě s výběrovou kávou a vychovala řadu baristů i milovníků kávy. Dnes pořádá vlastní festival Coffee of Ostrava a patří k nejlepším v severomoravské metropoli. Mrkněte na video v úvodu článku, kde vám kavárnu představíme.

Už sama výborná káva by stála za návštěvu, ale v kavárně U Černého stromu v centru Ostravy si může dát naprosto famózní bagely – typické americké pečivo. Kroužek s dírkou uprostřed, který může mít různou příchuť, být naslano i nasladko. Servírují je tu s různou náplní, třeba s řepou a kozím sýrem. Anebo co okusit domácí vanilkovou zmrzlinu?

Ať už chcete jenom kávu, nebo si užít ospalé sobotní dopoledne s pořádným brunchem, nenechte si tenhle podnik poblíž radnice v Ostravě ujít. Jaký je interiér, jaká je tu atmosféra? Mrkněte na video v úvodu článku, kde vám kavárnu představí vloger Jaroslav Slámečka.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je pravda, že nejste lovci kariéry, ale pyšníte se dobrými schopnosti. Nespokojenost v pracovní oblasti nabývá na síle. Uvidíte, co vám nový měsíc přinese a poté začnete svou situaci…