Kam vyrazit do aquaparku?

15. 7. 2012
Kam vyrazit do aquaparku?
Milují je děti i dospělí, protože kromě spousty vodních atrakcí nabízejí také saunové světy, vířivky, masáže a naději na trochu klidu a odpočinku! Do kterého aquaparku vyrazíte vy?

Aquadream Barrandov Praha

Aquadream Barrandov je jedním ze tří center vodních radovánek hlavního města Prahy. Sportovní vyžití a relaxaci nabízí jak ve vnitřním, tak venkovním areálu. Nacházejí se zde dva tobogány (115 a 62 metrů délky), whirlpool,masážní trysky, vodní chrliče,dětské brouzdaliště, 25 metrů dlouhý rekreační bazén, venkovní bazén a další atrakce.

Aquapalace Aquapark Čestlice

Aquapalace Aquapark Čestlice je největší ve střední Evropě. Rozkládá se na ploše 9150 m² a je tvořen Palácem vln, Palácem dobrodružství a Palácem relaxace. Jednotlivé paláce jsou protkány umělými řekami, celkem si užijete 100 m divoké a 350 m pomalé. Nachází se zde šest toboganů, tři skluzavky, spacebowl,potápěčský tubus o hloubce 8 metrů, bazén s umělým mořským vlnobitím, vířivky a masážní lavice.

Aquapark Frymburk (Aquapark Lipno)

Prostorný aquapark pro děti i dospělé se nachází v komplexu Wellness Hotelu Frymburk. Zahrnuje plavecký bazén (dvě dráhy na plavání v délce 25 m), divokou řeku, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, vodní chrliče, tobogan o délce 50 m nebo dětské brouzdaliště se klouzačkou…

Aquaforum Františkovy Lázně

Svět vody a relaxace ve Františkových Lázních má čtyři vnitřní a tři venkovní bazény s vodními atrakcemi. Tobogan, skluzavky, relaxační bazén, plavecký bazén, dětský bazén,venkovní rekreační bazén, venkovní dětský bazén, vnitřní whirlpool, celoroční venkovní whirlpool stejně jako vodní jeskyně se vám postarají o zábavu na celý den!

Aquapark Špindl

Aquapark Špindl vám nabídne příjemnou relaxaci v plaveckém a dětském bazénu se třemi tobogany včetně člunového. Kromě toho se můžete „naložit“ do malé a velké vířivky, sjet si divokou řeku, nasednout na vodní kolo...

Aquapark Staré Splavy

Originální aquapark ležící přímo na pláži Máchova jezera je vybavený vodní trampolínou, nafukovací ledovou krou, řádit můžou děti i na plovoucí planetě, skluzavkách a ti nejmenší v dětském bazénku s pitnou vodou. K tomu se tady můžete i ubytovat, najíst a v pátek a sobotu se dočkáte také hudební produkce.

Vodní svět Kolín

Vodní svět Kolín vznikl přestavbou plaveckého bazénu na moderní aquapark evropského formátu. Nachází se zde vnitřní plavecký bazén s 25 m délky, prostorný venkovní bazén o 50 m, vnitřní tobogan o délce 75 m, venkovní tobogan, trojskluzavka, dětské bazény a brouzdaliště, relaxační bazén, vlnobití, vířivky, zažít můžete večerní plavání při hudbě nebo zajít do parní kabiny.

Aquapark Kladno

V Kladně si užijete plavecký bazén (25 m), rekreační bazén, oddechový bazén, žlutý tobogan (108 m), červený tobogan kamikadze (99 m), skluzavku, divokou řeku s ostrůvkem, spacebowl, vodní masáže a pro děti tu mají samozřejmě dětský bazének.

Aquapark Jihlava

Aquapark Jihlava je možno využít jak pro odpočinek a relaxaci, tak i pro rodinný výlet. Nachází se zde velký plavecký i venkovní bazén, vířivý bazén, dětské brouzdaliště, krytý tobogan, tobogan, dvě skluzavky, divoká řeka, perličková lůžka, vodopády, chrliče vody. Samozřejmostí je zázemí v podobě možnosti občerstvení.

Aquapark (Koupaliště) Panorama Zlín

Jedná se o moderní upravené letní koupaliště s vyhřívanými venkovními bazény a řadou vodních atrakcí. Koupaliště bylo uvedeno do provozu teprve v roce 2011, takže tu ještě všechno voní novotou! Čas vám uteče jako voda v plaveckém bazénu (25 m), relaxačním bazénu, na toboganu i skluzavkách. Děti „odložíte“ do dětského bazénku, a můžete okusit také masážní lavice, vodní trysky anebo vodní chrliče.

Aquapark Olomouc

Areál olomouckého aquaparku se nachází v lokalitě „Pod Vlachovým“ v přímém sousedství Obchodního a zábavního parku Haná poblíž silniční výpadovky na Brno. Nachází se zde rekreační bazén s výplavovým bazénem, tobogan o délce 123 m, spacebowl, skluzavka,masáží, whirlpooly s masážní lavicí se vzduchovou a vodní masáží, dětský bazén. Zaujmout vás může i tepidárium, parní lázeň, letní aquapark s bazénem, dětským bazénem, toboganem o 117 m, dětským hřištěm a hřištěm pro plážový volejbal a další atrakce.

Vodní svět SAREZA (Aquapark Ostrava)

Vodní svět SAREZA naleznete v Ostravě poblíž Nové radnice a parku Komenského sady. Nachází se zde vnitřní, 25metrový bazén, tobogan o 100 m, venkovní bazén s toboganem, skalisko s vodopádem. Skvěle vás uvolní také masážní vzduchová lůžka, do dětství vás vrátí skluzavky, chrliče, děti ocení dětské hřiště, vy zase hřiště na plážový volejbal.

Aquapark Vyškov

Aquapark Vyškov se skládá ze dvou částí – vnitřního krytého areálu s celoročním provozem a venkovního letního areálu, který je v provozu přes červen až srpen/září. K vyžití vám poslouží krytý bazén 25 x 12,5 m, tobogany, masážní lavice, vodní chrlič, dětský bazének, divoký kanál, pára, finská sauna, venkovní bazén 50 x 21 m, dětské brouzdaliště a spousta dalšího.

ČTĚTE TAKÉ:
Ženy prý zažívají nejlepší sex v osmadvaceti, muži v pětatřiceti letech

ČTĚTE TAKÉ:
Miniseriál: Dovolená slavných- Kde stráví léto Roman Vojtek, Hanka Kynychová nebo Eva Decastelo?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Váhy mají štěstí, že jsou jim hvězdy nakloněny. Dokonce dostanou příležitosti spojené s jazykovými kurzy a cestováním. Vzdělání by se nemělo odmítat, i když na úkor práce. Komunikační…

Nejčtenější články

Doporučujeme