Kam za výprodejem kvalitních oděvů?

7. 1. 2002
Kam za výprodejem kvalitních oděvů?
Leden je vždy ve znamení velkých výprodejů a likvidace skladů. Týká se to především sezónního a módního zboží, které bude tento rok hůře prodejné. To je pro mnohé z nás příležitost, jak nakoupit "kvalitní" oblečení za rozumné peníze.

Kam za výprodejem kvalitních oděvů?

Leden je vždy ve znamení velkých výprodejů a likvidace skladů. Týká se to především sezónního a módního zboží, které bude tento rok hůře prodejné. To je pro mnohé z nás příležitost, jak nakoupit "kvalitní" oblečení za rozumné peníze.

KappAhl zahajuje novoroční výprodej
Švédská oděvní společnost KappAhl zahájila v neděli velký výprodej oblečení ze zimní a podzimní kolekce. Tento výprodej je prvním, který KappAhl uskutečňuje od svého vstupu na český trh. Zlevněny budou téměř tři čtvrtiny veškerého zboží KappAhl a to až do výše 50% z ceny. Slevy potrvají až do konce ledna. Poté již bude v prodeji nová jarní kolekce, v níž dominují oděvy s prvky klasické námořnické módy, safari styl, pastelové barvy a džínovina.
Značka KappAhl nabízí zákazníkům jedinečný výběr moderního oblečení pro formální příležitosti i volný čas. Výrobky značky KappAhl se zaměřují na kvalitní módní oblékání a kolekce zahrnují dámské, pánské a dětské oděvy, prádlo a módní doplňky.
Značkový obchod KappAhl v pražském obchodním centru Nový Smíchov má otevřeno denně od 9.00 do 22.00 hodin.
Obchod na pražském Smíchově je první z deseti až patnácti plánovaných prodejen, jež společnost KappAhl hodlá vybudovat na území České republiky během následujících pěti let. Společnost KappAhl je jedním z vedoucích maloobchodních řetězců s konfekcí ve Skandinávii. 

Marks & Spencer
Od 4. ledna zahájily všechny české prodejny řetězce Marks & Spencer sezónní VÝPRODEJ kolekce Podzim/Zima 2001. Zákazníci mohou získat výrobky vysoké kvality za ceny, které jsou až o 50 procent nižší. Připraveny jsou dámské, pánské a dětské oděvy, spodní a noční prádlo i doplňky. Každý zákazník, který nezaváhá, se může těšit ve výprodejovém sortimentu na svou odpovídající velikost či výrobek, o který měl již dříve zájem. I na nákup, který zákazníci uskuteční v době snížení cen, se vztahuje služba REFUNDACE. V případě, že zákazník nebude s nákupem z jakéhokoliv důvodu úplně spokojen, má možnost nenošené zboží vrátit bez udání důvodu a časového omezení v kterékoliv prodejně Marks & Spencer.

C&A
Novoroční výhodné ceny nabízí také oblíbený obchodní dům C&A, kde naleznete kompletní pánskou, dámskou, chlapeckou, dívčí módu a nově také módu těhotenskou.
Prodejny naleznete na těchto místech:
Praha, Václavské nám. 33
Brno, Starobrněnská 8
Praha 5, KOC Nový Smíchov, Plzeňská 8
Plzeň, Rokycanská 130
Praha, Na Příkopě 3-5
Praha , Park Hostivař, Švehlova 1391/32
Ostrava Rudná, Ikea shoppink
Mladá Boleslav, Olympia centrum, Jičínská 1350/III
Brno, Shopping Park, Skandinávská 4

Pokud i vy máte dobrý tip kam za povánočními slevami, podělte se o něj s našimi čtenářkami.

zdroj: Agentura Impact, C&A, Marks & Spencer
foto: C&A, Marks & Spencer

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkendové toužení po společnosti ostatních členů rodiny je marné. Každý má svůj program a na vás jim moc času nezbývá. Pokud to jen půjde, věnujte se svým ratolestem. Stejně jste je v…

Nejčtenější články

Doporučujeme