Komentáře k článku zpět na článek

lebahu 7. 6. 2013 | 15:37

I když nejsem věřící v klasickém slova smyslu, tak jsem nějde četla (podle indiánských bájí nebo nějakého jiného přírodního národa?) Že člověk (duše) nemá po smrti klid dokud se mezi živejma pro něho někdo trápí. Takže je načase kamarádku nechat odejít abys ty sama mohla pokračovat dál.

trdlisek 6. 6. 2013 | 11:01

prosim te, hlavu vzhutu, magda umrela, ale ty musis zit. v tvym srdicku je stale u tebe a ty ji musis ukazat, ze se nebudes kvuli ni trapit, ale budes zit. jeslti mela smrt psanou v osudu, tak by treba spadla na schodech, nebo cokoliv jineho. ona se rozhodla jet, ona mela nohu na plynu, ona drzela volant. je to tezke, ale musis se k tomu postavit celem a jit dal

momou 6. 6. 2013 | 08:52

Rozhodně si nemáš co vyčítat!!!! NENÍ TO TVOJE VINA!!! Magda se rozhodla sama, že pojede, ona sama řídila auto ....... i když tě tahle situace velmi ovlivnila, nedávej si to za vinu. Věřím, že tě neviní ani její rodiče, a kdyby Magda mohl, řekla by Ti to samé, co všichni okolo - není to tvoje vina.
Bohužel je mnoho těch, co si udělají řidičák a už si myslí, že zvládnou jezdit hodiny a hodiny a to i v noci ..... a mnoho těch dělá i tu chybu, že chtějí jízdu zvládnout na "jeden zátah" bez malého odpočinku (tohle dělají kolikrát i zkušení řidiči) a pak to špatně dopadá.
Zkus to překonat a pouč se z chyby, kterou Siamské dvojče udělalo, jezdi opatrně

kaldik 6. 6. 2013 | 08:27

Nemyslim si, ze si mas co vycitat. Co se ma stat, to se stane a kdyby nejela za Tebou, jela by jinam. Proste se to melo stat…

Betyyna 5. 6. 2013 | 20:59

Přečtěte si také

Horoskopy

V poslední době stále s něčím zápasíte a stejně nedosáhnete na úspěch. Zkuste se na všechno vykašlat a…