Kamarádky podle zvěrokruhu: Berani jsou oddaní, Šťíři věrní

Kamarádky podle zvěrokruhu: Berani jsou oddaní, Šťíři věrní

S někým si okamžitě rozumíte, s někým, i když o něho stojíte sebevíc, to prostě nefunguje. I v kamarádství může chybět základní chemie. Podle astrologie se totiž některá znamení k sobě hodí lépe než jiná.

Beran (21.3. - 20.4.)

Jako přítel je Beran oddaný, věrný a vždy bude stát po boku svých přátel. Někdy je ale Beran poněkud vzpurný a může vás překvapit výbuchem vzteku. Snažte se jim to tolerovat, protože jinak jsou to parťáci do nepohody. Jsou vždy loajální a vždy vás budou bránit do posledního dechu.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou jako přátelé stabilní a solidní. Vždy svým přátelům naslouchají a bez toho, aniž by se hněvali, vyslechnou si i případnou kritiku. Býci jsou houževnatí a jen málokdy zneužívají pomoci svých přátel. To ale neznamená, že by si o ni neměli někdy říct.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou komunikativní a zábavní, a pokud jde o přátelství, nikdy se nebrání navazování nových vztahů. I proto mají spoustu přátel, s nimiž se o ně budete dělit. Pokud se vám svěří se svými pocity, pak můžete být pyšní – považují vás už za opravdové přátele, i když vám to možná tak nepřipadá. Vzhledem k počtu jejich přátel je nutné, abyste se jim ozvali jako první, pokud je budete chtít vidět.

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou emocionální přátelé. Na vrcholu seznamu nejdůležitějších věcí v jejich životě stojí rodina a přátelé. Dokážou se pro ně roztrhnout a dát jim vše. Ovšem pokud jim vnitřní instinkt napovídá, že jejich přítel je podvedl, klidně ho vyškrtnou ze svého života – a to navždy.

Pokračování 5 / 12

Lev (23.7. - 22.8.)

Lev touží po tom, aby se vše točilo kolem něj, a bude provádět nehorázné věci, aby si tuto pozornost zajistil. Lvi jsou rádi středem pozornosti, takže pokud chcete, aby si vás všimli, musíte mluvit hlasitěji. I když se ale zdá, že sebestředný Lev nemůže být dobrým přítelem, opak je pravdou. Když mu dáte najevo, jak moc ho zbožňujete, věřte, že za vámi půjde i do pekla. Pozor, nikdy nesmíte urazit jeho ego, jinak ho ztratíte.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Panny mají tendenci držet svoje emoce pod pokličkou a tahle snaha je stojí hodně úsilí. Jsou totiž tak moc soustředěné na svůj úkol, že jen těžko najdou skutečné přátele. Jejich opatrnost jim velí, aby byly v hledání skutečných přátel zdrženlivé. Na druhou stranu, pokud už se Panna otevře přátelským emocím, získáte v ní spolehlivého přítele.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy berou přátelství velmi vážně. A taky všechny aktivity, které s přátelstvím souvisejí. Nikdy nezapomenou, kdy máte narozeniny nebo svátek, vždy vám včas popřejí a dají dárek. Na Facebooku mají spoustu přátel, ovšem žádosti o další přátelství nepřijímají bezhlavě. Ano, přátelství je pro ně důležité a své přátele si Váhy vybírají opravdu poctivě.

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Štíři jsou velmi vášniví a sexuálně založení, takže mají spoustu sexuálních přátel. Je těžké získat si jejich důvěru, pokud se tak stane, můžete si být jistí, že jste získala přátele až na věky. Pokud je ale zklamete, nebudou se rozpakovat dát vám „kamarádské“ kopačky. Nesnášejí slabost a nedostatek respektu, takže potřebují přátele, kteří jsou skutečné osobnosti.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Střelci milují cestování a rádi zkouší nové věci. Mají rádi nové lidi a nová přátelství, která navazují velmi snadno. Své přátele rádi rozesmívají a vyprávějí jim příběhy o svých dobrodružstvích. Na druhou stranu mají tendenci ozvat se přátelům jen tehdy, když se jim to hodí nebo když něco potřebují.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Kozorozi jsou velmi stabilní lidé a dobře informovaní. Jsou to přátelé, kteří touží po stabilitě i v přátelství, takže potřebují někoho, kdo jim tuto stabilitu může dát. Jsou upřímní a kolikrát na sebe prozradí i to, co nechtěli. Někdy až příliš často zneužívají své přátele k tomu, aby z nich vypáčili nějakou radu nebo aby jim něco vysvětlili.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Vodnáři se liší od ostatních znamení dost výrazně, ovšem jsou to skvělí přátelé. Jsou neortodoxní, netradiční a často mají velmi široký záběr přátel ze všech oblastí života. Pokud potenciální přátele neodradí jistá neotřelost Vodnářů, ti, co vytrvají, zjistí, že získali přítele na dlouhé roky. Vodnáři totiž nemají problém obětovat se pro přítele.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Pokud máte přítele, který se narodil v tomto znamení, pak jste pravděpodobně získali spřízněnou duši. Ryby jsou oddané a nesobecké a je požehnáním mít je mezi přáteli. Trpělivě naslouchají, když máte problém, a snaží se udělat vše, aby vám pomohly. Když vás požádají o pomoc ony, nerozmýšlejte se dlouho a pomozte jim. Važte si toho, protože Ryby o pomoc obvykle nežádají.

Doporučujeme

Články odjinud