Kameny se valí na Prahu: Jaké jsou největší skandály kapely Rolling Stones?

28. 6. 2018
Už 4. července 2018 vystoupí na letišti v Letňanech v Praze britští Rolling Stones, jejichž koncert doplní také švýcarští Gotthard a česká kapela Pražský výběr. Legendárním „Stounům“ je už přes sedmdesát let a za více než padesát let existence kapely zažili neuvěřitelné věci. Jaké skandály mají Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood a Charlie Watts na triku?

Armáda modrých trpaslíků

Jednoho nedělního večera v roce 1967 se Mick Jagger, Keith Richards a parta jejich přátel opravdu hodně opili a zdrogovali. Jeden účastník divokého mejdanu začal při pohledu z okna křičet, že se k Richardsově zámku blíží gang modrých trpaslíků. Ve skutečnosti šlo o zástup osmnácti policistů, kteří dostali tip na party, kde se užívají nelegální látky. Přítomní stihli část z nich zlikvidovat, zbylé množství ale stačilo k tomu, aby všichni skončili přes noc za mřížemi. Celou cestu do vězení Mick Jagger plakal, zatímco Keith Richards si pohvizdoval.

Jak to vypadalo na pražském koncertě Rolling Stones v roce 1990? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Vodnáři, víkendové radovánky se ponesou v duchu pohody a skvělé zábavy. Musíte však skloubit své koníčky a spotřebami rodiny. Není možné se přestat starat a zanedbávat své povinnosti.…