Kameny se valí na Prahu: Jaké jsou největší skandály kapely Rolling Stones?

28. 6. 2018
Už 4. července 2018 vystoupí na letišti v Letňanech v Praze britští Rolling Stones, jejichž koncert doplní také švýcarští Gotthard a česká kapela Pražský výběr. Legendárním „Stounům“ je už přes sedmdesát let a za více než padesát let existence kapely zažili neuvěřitelné věci. Jaké skandály mají Mick Jagger, Keith Richards, Ron Wood a Charlie Watts na triku?

Armáda modrých trpaslíků

Jednoho nedělního večera v roce 1967 se Mick Jagger, Keith Richards a parta jejich přátel opravdu hodně opili a zdrogovali. Jeden účastník divokého mejdanu začal při pohledu z okna křičet, že se k Richardsově zámku blíží gang modrých trpaslíků. Ve skutečnosti šlo o zástup osmnácti policistů, kteří dostali tip na party, kde se užívají nelegální látky. Přítomní stihli část z nich zlikvidovat, zbylé množství ale stačilo k tomu, aby všichni skončili přes noc za mřížemi. Celou cestu do vězení Mick Jagger plakal, zatímco Keith Richards si pohvizdoval.

Jak to vypadalo na pražském koncertě Rolling Stones v roce 1990? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Při neděli jste dostali chuť na pořádný odvaz. Není divu, vždyť se držíte dle partnerova přání doma. Určitě by vám prospěla adrenalinová jízda s kamarády. To vše ve vší počestnosti.…

Nejčtenější články

Doporučujeme