Kamera je pro nevlastní dceru Radka Brzobohatého trest

29. 7. 2002
Kamera je pro nevlastní dceru Radka Brzobohatého trest
Rolu Brzobohatou, dceru slovenské herečky Hany Gregorové a nevlastní dceru českého herce Radoslava Brzobohatého, prý nikdy neoslovily sport, divadlo ani hudba. "O tomhle si s tatínkem nemáme co říct. Jsem ale velká fanynka filmu, tak alespoň něco."

Kamera je pro nevlastní dceru Radka Brzobohatého trest

Klepněte pro větší obrázek Rolu Brzobohatou (24), dceru slovenské herečky Hany Gregorové a nevlastní dceru českého herce Radoslava Brzobohatého, prý nikdy neoslovily sport, divadlo ani hudba. "O tomhle si s tatínkem nemáme co říct. Jsem ale velká fanynka filmu, tak alespoň něco," prozradila Rola tiskové agentuře Korzo.

Kdyby ji někdo chtěl potrestat, stačí ji prý postavit před kameru. "Obvykle jsem velmi vtipná, příjemná, milá a dokážu mluvit s více lidmi najednou. Jenže v momentě, kdy na mě zamíří objektiv kamery, neřeknu ani dobrý den. Možná právě proto mě lákal film, ale vždycky z té druhé stránky. Ne před, ale za kamerou," přiznala se Rola. Už dvakrát se pokoušela o přijetí na FAMU, kde by ráda studovala produkci, ale bohužel bezúspěšně.

Ke svému nevlastnímu tatínkovi má Rola skvělý vztah. "Vždycky jsem měla rodinné zázemí. Samozřejmě, jako normální dítě jsem občas něco vyvedla a pak byl z toho průšvih, ale věděla jsem, že se vždycky mám kam vrátit. S tatínkem žiju od svých pěti let a je pro mě osobností, člověkem, kterého respektuji," dodala Rola Brzobohatá.

V současnosti pracuje jako manažerka v pražském klubu Mecca. "V téhle práci musím být částečně drzá a hlavně vědět, jak s kým jednat. Bohužel se někdy stává, že jsem nucena jednat s volem. Myslím si, že mám jistý dar řeči. Nejsem sice zrovna Cicero, ale ústa mám od toho, abych je používala. A tak je používám," poznamenala Brzobohatá.

zdroj: Korzo
Foto Korzo - Zlata Vorlíčková

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V tomto říjnovém období se dočkáte příjemných chvil a nečekaných změn. Hned v pondělí zjistíte, že jde všechno jako na drátku a můžete si dovolit i nové věci. Nadřízený je s vámi spokojený…

Nejčtenější články

Doporučujeme