Kamil Střihavka přivedl na svět Vůdce

24. 8. 2007
Kamil Střihavka přivedl na svět Vůdce
Rocker a muzikálový zpěvák Kamil Střihavka (42) bude mít parné léto. Přestože skončila divadelní sezóna, Střihavka rozhodně zahálet nebude. Čeká ho festivalová sezóna s novým projektem LEADERS! a natáčení druhého sólového alba.

Přestože divadelní sezónu zakončil představením Golem v divadle Hybernia, domovskou scénou Kamila Střihavky zůstává divadlo Ta Fantastika, kde účinkuje již sedmým rokem.

"Muzikál jsem začal vnímat úplně jinak a nesmírně mě baví. Úplně jsem mu propadl, je to ale náročná práce a neustále se snažím zlepšovat," přiznává Střihavka, který v současné době působí v pěti muzikálech. Nejvíce k srdci mu přirostl muzikál Excalibur, ve kterém ztvárňuje krále Artuše.

"Troufám si říct, že Excalibur se za ty čtyři sezóny stal kultovní záležitostí nejen pro diváky, ale i pro nás, kteří v něm hrajeme," tvrdí Střihavka. Poté, co legendární band BSP ustoupil do pozadí, přišel Střihavka s projektem, který nazval Kamil Střihavka & LEADERS!

"Neznamená to, že BSP zaniklo, jen jsme ho na chvíli dali do ústraní," vysvětluje zpěvák. "V klidu jsme se rozešli a řekli jsme si, že když někdo přijde s něčím novým, zase se můžeme objevit na pódiu. O živé hraní jsem nechtěl přijít, tak se zrodila nová kapela, kde jsem vlastně všichni Leadeři!,tedy Vůdcové." S novou kapelou se Střihavka objeví téměř na všech větších festivalových podiích. "Už jsme měli dva koncerty a ohlas publika byl obrovský. Je to opravdu nadupaná kapela, složená z perfektních muzikantů a má co nabídnout."

S Leaders! připravuje zpěvák po pěti letech i svou druhou sólovou desku, která bude v listopadu na pultech. Přesto si najde pár dnů čas na to, aby vyrazil na vodu. "Je to naše tradice, jezdíme každý rok. Je to jen pro chlapy s dětmi, manželky necháme doma a vyrazíme na pět dní na vodu," těší se zpěvák.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ranní probuzení nebude příjemné. Špatná zpráva se projeví na vaší náladě po celý den. Zkuste na chvíli zapomenout na své starosti při programu, který navrhne váš partner. Snaží se vás…

Nejčtenější články

Doporučujeme