Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 19. 4. 2018 | 04:39

Elynor: taky jsem prodala byt a koupila synovi barák, nevidím na tom nic špatného, zejména když má i vymyšleno, jak vyřešit stejný benefit pro další dceru.

Dasa52 19. 4. 2018 | 04:34

kocourkvěta: problém je v tom, že znát svého genetického předka není jen problém etický, ale také zdravotní a to nejen pro syna, ale i pro jeho budoucí děti. a že skutečně dítě má právo znát svého otce a matku. je to jedna z kontroverzních věcí např. u baby boxů. jinak s vámi asi souhlasím, že bych ho taky poslala do háje, řešit to měla před sexem a ne po otěhotnění.

Dasa52 19. 4. 2018 | 04:28

Hrdě jsem mu oznámila, že od něj nic nechci a ať na mě zapomene. ----------
za to syn jednou určitě poděkuje, to nebyla hrdost, to byla blbost

kocourkvěta 7. 3. 2018 | 18:57

mambule: Jak přijde dítě k tomu, že nemá otce? Vám by se líbilo snad, po otázce, kde je tatínek, aby Vám bylo sděleno, že jste prakticky omyl z dovolený? Očividně si dítě slečna nechala sama, na výběr měla, tak proč do toho tahat chlapa, i když byl nevěrný, ale nemá zájem? Já s ní souhlasím, rozhodla se dítě nechat, tak mu najde časem otce, který bude mít rád ji i syna a bude opravdový tatínek, ne jen sploditel.

Zaz 3. 3. 2018 | 18:44

Kamila si zřejmě neví rady sama se sebou. Co tak zkusit návštěvy k psycholožce, ta by mohla pomoci ke zlepšení psychické rovnováhy, najít cestu, jak z toho ven.

farah.farah 2. 3. 2018 | 12:45

tak nejpodstatnější j to že o jejího ex vůbec nejde. Jde o to že je neštastná má nízké sebevědomí a celkově se cítí na prd a jelikož si s těmi pocity neumí poradit tak její mysl hledá únik v tom že vytváří falešné představy alternativní minulosti kde k tyhle pocity nenastávají (zůstane s ním má sním dítě a jsou šťastní)..........je to jen únik do iluze způsob jak zůstat oběť která nemůže svou situaci změnit a trpět do konce života. Takhle by se cítila i kdyby neměla infomace o tom že ex založil rodinu, jen by si hlava našla jiné masochistické způsoby jak se týrat nějakou představou, pocity by byly stejný. Změní se to až v okamžiku kdy před těmi pocit přestane utíkat a začne žít tím co je a né tím co by bylo bývalo možná teoreticky mohlo být.

Elynor 1. 3. 2018 | 17:30

... a jestli Kamila na toho, jak píše "slovenského prince" nějaký kontakt přece jenom má, tak plně souhlasím - chlapec byl nerozvážný, měl by platit alimenty, a dítko má právo na povědomí o tom, kdo byl otcem, tedy až vyroste dost na to, aby to pochopilo.

Elynor 1. 3. 2018 | 17:24

mambule: to ne, ona nevzdychá nad facebookem toho lyžařského instruktora, který je náhodným otcem jejího potomka. Ona vzdychá nad expřítelem, se kterým se sama rozešla, a teď toho lituje. A ten není otcem, právě proto se s ním rozešla, že nechtěl dítě.

mambule 1. 3. 2018 | 17:04

Elynor: no ale teď koukám znovu na článek, že paní kontakt na toho ženáče má. Takže být na místě její matky bych tlačila na to, ať chlapec platí alimenty, možná bych tím i podmínila svou finanční pomoc. Proč by vše měly táhnout dvě ženské a zploditele nechat z toho vyvléct, nevidím důvod.

mambule 1. 3. 2018 | 16:59

Elynor: Popravdě, tohle bych pro svou dceru udělala taky, kdyby si takto poněkud zvrtala život (ale nic není definitivní....) - zvlášť kdyby skutečně ani neměla kontakt na otce dítěte. Zločin to není.... Garsonka by mi stačila, nerada uklízím Co bych neprodala, je pes a zahrádka!

Elynor 1. 3. 2018 | 16:15

Mě spíš zaráží obětavost paní matky. Ona prodá byt a jde kamsi do garsonky, aby vypečená dcerunka, která si uhnala dítě s ženatým chlapem (od kterého hrdě nic nechce, pokud ovšem vůbec ví, jak se ten člověk jmenuje, podle popisu to byl takový fofr, že bych se divila, kdyby se stihli vzájemně představit) náhodou nestrádala? Místo co by se zamyslela, jak tu holku vychovala, když takhle blbne? Nooo...

mambule 1. 3. 2018 | 15:05

Jedenáct let mladého života na psí knížku a bez dětí, to je úplný nesmysl. To se hodí tak pro 50+ a starší, eventuelně jsou-li děti z předchozího vztahu. A ještě větší nesmysl je se na to upínat, jakože by se to mělo vrátit či čo. Toho vypečeného taťku bych ale minimálně nechala zapsat do rodného listu dítěte (když už si paní myslí, že peníze nepotřebuje), jak k tomu dítě přijde, že "nemá otce"?

Zebruška 1. 3. 2018 | 12:53

Rambíša: na mě to působí dojmem, že Tomáš věděl dávno, co chce resp. co nechce - že nechce s Kamilou dítě a svatbu. Jenom se jaksi nemohl rozhoupat to rozetnout a ona zaujala takový ten nesmyslný, leč častý postoj "když se o něčem nebude mluvit, tak ono se to vyřeší samo a podle mého přání". Proto pořád čekala, že se to nějak zlomí a že on nakonec na založení rodiny časem přistoupí. Dlouho si nepřipouštěla, že on má asi jiné představy o životě. Podle mě je dobře, že prozřela. Sice pozdě, ale přece. Je fakt, že do dalšího vztahu šla bez rozmyslu, ve snaze rychle dohnat vlak, ale tak spousta ženských je sama s dítětem (nebo dětmi) a i když to je těžký, tak ve finále může žít spokojenější život (zatím) bez chlapa, ale s vytouženým dítětem a podle svých představ, než vedle chlapa, vedle kterého by se další roky užírala pocitem, že jí všechno utíká.

Zebruška 1. 3. 2018 | 12:47
Rambíša 1. 3. 2018 | 12:17

Chudák dítě: čeho se dočká od své nedospělé matky,která si nevěděla rady se svým vlastním životem....Vzpomínat na nějakou idylku,která se ani zřejmě nekonala,s bývalým přítelem-dnes žijícím svým vlastním životem,je nesmysl.Kamila nevěděla ani tehdy,co chce,zřejmě se s přítelem bavili jen o blbostech,jinak nechápu,že si hned na počátku společného života nevyjasnili vzájemná očekávání a vůbec celé soužití,co do budoucnosti a tak.Se mi zdá,že to své mládí trávili jen v zábavě,a nic víc.

Mata69 1. 3. 2018 | 10:05

"...randila jsem se všema, kteří se mi ozvali..." Fakt to v redakci nikoho netluče do oči? A kousek za tím "kmošky", opět problém si svoje veledílo po sobě přečíst než jej vypustím do světa.
Jinak v článcích pokračuje trend poněkud nevyrovnaných čtyřicátnic, které asi zapomněly dospět a mít už trochu životních zkušeností, nadhledu a rozumu.

Přečtěte si také

Horoskopy

Sledujte všechno, co se kolem vás děje, z bezpečné vzdálenosti. Jedině tak si dokážete udělat reálný…

Nejčtenější články