Kapela Wohnout vyrazila na turné, doprovází je Civilní obrana s novou deskou

Kapela Wohnout vyrazila na turné, doprovází je Civilní obrana s novou deskou

Skupina Wohnout se vydala se na turné s nízvem Máme na míň tour. To zahrnuje deset měst a v Praze zahrají dokonce dvakrát, v pondělí a v úterý 11. a 12. listopadu, kde Civilní obrana zároveň pokřtí svoji desku.

Na turné zvou zábavným videoklipem ke skladbě Mandragora z posledního studiového alba Miss Maringotka. Koncertní setlist bude obsahovat jak skladby z výše zmiňovaného alba, tak osvědčené hity ze všech předchozích alb.

„Za několik řadových desek jsme se dostali k playlistu, za kterým si stojíme, i když ho neustále trochu poupravujeme. Sázíme na ty věci, které se z každé desky zapsaly lidem do hlavy nejvíce. Chceme svižný, nekompromisní koncert a hodně jsme za poslední dobu seděli ve zkušebně nad živou aranží písniček. Nesázíme na velké efekty ani ohňostroje. Chceme to pěkně syrový,“ přibližuje skladbu koncertu za kapelu Wohnout Honza Homola.

Podívejte se na klip Mandragora:

Na celé podzimní koncertní šňůře s Wohnouty jezdí i čáslavská kapela Civilní obrana. Ta právě teď vydává nové studiové album Zlatá deska, které na již zmíněných koncertech v Praze v Retru pokřtí.

„Na náš koncert v Praze se moc těšíme. Sestavili jsme pro tento podzim úplně nový playlist, máme novou pódiovou show. Právě jsme zveřejnili náš nový videoklip, a hlavně vydáváme novou desku. Tu nám pokřtí hlavní herečka našeho videoklipu Denisa Nesvačilová. Jsme moc rádi, že křest může proběhnout právě po boku Wohnoutů. Tuhle kapelu máme moc rádi už od našich úplných začátku,“ přidává zpěvák kapely Civilní obrana Marek Calík.

Máme na míň tour:

8. 11. 2019 Mariánské Lázně – Velká Hleďsebe – KD Marion
9. 11. 2019 Dobříš – KD Stará Huť
11. 11. 2019 – Praha Retro
12. 11. 2019 – Praha Retro
22. 11. 2019 Čáslav – Grand fest
23. 11. 2019 Česká Lípa – KD Crystal
30. 11. 2019 Telč – Sokolovna
14. 12. 2019 Hradec Králové – De Noche
20. 12. 2019 Přerov – Městský dům

Doporučujeme

Články odjinud