Kapky z VINIA přináší naději

9. 11. 2001
Kapky z VINIA přináší naději
6. listopadu představila společnost VINIUM Velké Pavlovice a nadační fond Kapka Naděje společný projekt "Kapky z VINIA přináší naději".

"Kapky z VINIA přináší naději"

6. listopadu představila společnost VINIUM Velké Pavlovice a nadační fond Kapka Naděje společný projekt "Kapky z VINIA přináší naději". Cílem tohoto projektu je získávat další finanční podporu na pomoc dětem nemocných leukémií a nádorovými onemocněními. Společnost VINIUM a.s., bude přispívat celoročně příspěvkem 50 haléřů z každé prodané láhve vína na pomoc nemocným dětem. Obě strany jsou pevně přesvědčeny, že projekt "Kapky z VINIA přináší naději" bude přínosem pro nejvíce potřebné - dětské pacienty transplantační jednotky FN v Praze - Motole.
Obě instituce připravují další společné akce, jako např. Mikulášskou besídku a Vánoční nadílku v motolské nemocnici za účasti známých umělců.
Cílem nadačního fondu Kapka naděje je pomáhat transplantační jednotce i nadále a hlavně kontinuálně. Podmínky, za jakých je dětem v naší republice transplantována kostní dřeň jsou nedostačující. Vysoká odborná úroveň lékařů a sester může jen částečně zmírnit kapacitní, přístrojovou a psychosociální nedostatečnost na tomto pracovišti. "Zde se skutečně dnes a denně bojuje o lidský život", říká prezidentka nadačního fondu Vendula Svobodová.

Zdroj: nf Kapka naděje

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Od samotného rána jste aktivní a doslova záříte. Nepochopení ze strany šéfa nehrozí, nyní si vás váží. Dokážete se povznést nad každičký problém a rozséváte kolem sebe pozitivní energii.…

Nejčtenější články

Doporučujeme