Kapuce s límcem, cloche kloboučky a další čepice, které jsou letos in

10. 11. 2021
Jistě už jste slyšela, že skrz hlavu odchází velké množství tepla z těla ven. Proto je nejjednodušší zabránit mu v úniku pomocí slušivé čepice, kloboučku nebo čelenky. Které jsou letos in?

Zakuklete se

Asi nejlepší vychytávka, která se letos objevila mezi módními trendy, je kapuce s límcem, což je v podstatě cosi jako kukla, v níž vám je vidět obličej, nebo prostě nákrčník spojený s kapucí. Jestli v mrazech trpíte, je pro vás tento kousek ideální. Jeho jedinou nevýhodou může být fakt, že v něm patrně utrpí váš účes, takže jdete-li zrovna od kadeřníka, pravděpodobně kapuci s límcem neoceníte.

Zima se blíží, jaké kabáty letos frčí? Podívejte se na video:

Na scénu přicházejí také takzvané cloche kloboučky, které vypadají jako součást prošívané bundy. Nasadit je však můžete klidně i k dlouhému kabátu nebo džínové bundě či křiváku s beránkem. I bucket kloboučky zůstávají na scéně, letos uděláte nejlépe, když si pořídíte ty z umělé kožešiny.

Necítíte-li se na extravagantní výstřelky, nevadí. Klasické pletené čepice z hlav nezmizí, naopak, zůstávají módním trendem. Noste je vytažené do špičky v takzvaném beanie stylu nebo spadlé dozadu či s ohrnutým okrajem, prostě jak se vám zlíbí. Nejvíc frčí ty řádkované jednobarevné, nebojte se ani pochlubit se logem oblíbené značky.

Barety jsou nadčasové

A pokud chcete něco prudce elegantního a zároveň ne příliš nápadného, vsaďte na barety. Ať už s kšiltem nebo bez, vypadají skvěle k jakémukoliv outfitu, a budete-li se chtít přece jen trochu odvázat, nebojte se sáhnout po pestřejších barvách. A na závěr – jestli nejste příliš zimomřivá, postačí vám pletené čelenky. Ty s uzlem vpředu se drží na scéně už pár sezón a ani letos s nimi nešlápnete vedle.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Plnění úterních pracovních povinností půjde ztuha. Najednou vám schází nápaditost a kreativita. Prostě se nemůžete dostat tam, kam chcete. Nadřízený je k vám nevrlý, protože je zvyklý na…