Kapverdy, Maroko, Egypt: Kam na podzim vyrazit k moři za pár korun?

26. 10. 2019
Nestihla jste dovolenou u moře během léta nebo jste si naopak chtěla letní měsíce vychutnat v Čechách a teď přemýšlíte, kde se v chladných podzimních měsících ohřát a zároveň si neudělat před Vánoci výraznou díru v rozpočtu? Nezoufejte, i v tomto období se dají najít destinace, kde si vychutnáte pláže i slunce a zároveň vás nebudou stát jmění! Které to jsou?

Kanárské ostrovy

Jednou z dostupných lokalit jsou Kanárské ostrovy. Moře možná bude trochu chladnější, než jste zvyklá, teploty ale dokážou přesáhnout i 25 °C, což je důvod, proč se Kanárům říká ostrovy věčného jara. Některé z ostrovů navíc díky vulkanické činnosti disponují plážemi s černým pískem, takže budou ještě lépe vyhřáté. Nejoblíbenějšími ostrovy pak jsou Lanzarote, Fuerteventura, Gran Canaria nebo Tenerife. Ať už preferujete povalování na pláži, poznávání památek nebo toulání se v přírodě, na Kanárech si přijde na své každý.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

V druhé polovině pracovního týdne budete naprosto vyřízené a práce vám půjde těžko od ruky. Naštěstí však máte pohodového šéfa, který vám odebere část povinností. Sám uzná, že je toho na…

Nejčtenější články

Doporučujeme