Karel Gott, jak ho neznáte: Zlatý slavík na fotkách, které vás překvapí

1. 10. 2022
Dnes 1. října 2022 jsou to přesně tři roky, kdy božský Karel Gott vydechl naposledy. Zůstala po něm řada krásných vzpomínek, a to nejen hudebních. Karel Gott jako žák základní školy, kdysi dávno s Naďou Urbánkovou či s Louisem Armstrongem anebo s mladou Ivanou na klíně na večírku. Fotek Karla Gotta na pódiu jsou mraky, podívejte se však na ty, které poodhalí jeho soukromí či vám dají vzpomenout na jeho začátky.

Karel Gott se ve veřejném životě objevoval skoro šedesát let a nikdy v podstatě nezmizel z titulních stránek novin a časopisů. Byl tváří, která spolehlivě prodala aktuální číslo deníku či magazínu, a tak možná máme pocit, že jsme ho vlastně důvěrně znali. Byl součástí našich životů a my toho jeho.

Jak na Karla Gotta vzpomínají slavní? Podívejte se na video:

Když se před lety Karel Gott konečně oženil, asi byla dokonce většina z nás za něj šťastná, že se konečně usadil a vytvořil si zázemí i rodinu, i když standardně my ženy koukáme nevraživě na ty syčáky chlapy, kteří v pokročilém věku sbalí mladou holku, protože, pravda, obráceně to jde dost těžko. 

A tak i když je nám jeho život jakoby důvěrně známý, máme potřebu teď, když nás opustil, poslouchat jeho písničky a pročítat všechny možné články o jeho životě, koukat na fotky, jako bychom listovali rodinným albem.

Kdo z vás si například pamatuje na mladého Karla Gotta s Louisem Armstrongem a viděli jste jeho fotku, když byl malým miminkem? A fotky z dovolené od bazénu na Kanárech, kde si užíval se ženou a malinkou Charlotte Ellou, znáte? Pojďte si s námi prolistovat fotky Karla Gotta v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Příchod nového týdne byste měly přivítat s úsměvem na tváři, protože vás čekají úspěšné chvíle i pikantní okamžiky. Po ne příliš povedeném lednu si to skutečně zasloužíte. Využijte na svou…

Nejčtenější články

Doporučujeme