Karel Gott jak ho neznáte: Zlatý slavík na fotkách, které vás překvapí

1. 10. 2020
Dnes 1. října 2020 je to přesně rok, kdy božský Karel Gott vydechl naposledy. Zůstala po něm řada krásných vzpomínek, a to nejen hudebních. Karel Gott jako žák základní školy, kdysi dávno s Naďou Urbánkovou či s Louisem Armstrongem anebo s mladou Ivanou na klíně na večírku. Fotek Karla Gotta na pódiu jsou mraky, podívejte se však na ty, které poodhalí jeho soukromí či vám dají vzpomenout na jeho začátky.

Karel Gott se ve veřejném životě objevoval skoro šedesát let a nikdy v podstatě nezmizel z titulních stránek novin a časopisů. Byl tváří, která spolehlivě prodala aktuální číslo deníku či magazínu, a tak možná máme pocit, že jsme ho vlastně důvěrně znali. Byl součástí našich životů a my toho jeho.

Když se před dvanácti lety Karel Gott konečně oženil, asi byla dokonce většina z nás za něj šťastná, že se konečně usadil a vytvořil si zázemí i rodinu, i když standardně my ženy koukáme nevraživě na ty syčáky chlapy, kteří v pokročilém věku sbalí mladou holku, protože pravda, obráceně to jde dost těžko. 

A tak i když je nám jeho život jakoby důvěrně známý, máme potřebu si teď, když nás opustil, poslouchat jeho písničky a pročítat všechny možné články o jeho životě, koukat na fotky, jako bychom listovali rodinným albem. Kdo z vás si například pamatuje na mladého Karla Gotta s Louisem Armstrongem a viděli jste jeho fotku, když byl malým miminkem? A fotky z dovolené od bazénu na Kanárech, kde si užíval se ženou a malinkou Charlotte Ellou, znáte? Pojďte si s námi prolistovat fotky Karla Gotta v úvodu článku. 

Chcete další fotky Karla? Stovku jich najdete ZDE

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Mars s Jupiterem jsou v parádní konjunkci, což je skvělé pro vzdělávání a zdokonalování se v různých oborech. Jakmile se rozhodnete pro něco nového, hvězdy za vámi budou stát. Věřte, že…