Karel Gott je po operaci mimo ohrožení života, nadále však zůstává v nemocnici

30. 10. 2015
V úterý Karla Gotta operovali v pražské nemocnici IKEM. Podezření, že příčinou náhlé nevolnosti jsou srdeční obtíže, lékaři vyloučili. Nakonec se jednalo o náhlou příhodu břišní. Nyní už je zpěvákův stav stabilizovaný a Karel Gott se úspěšně zotavuje po operaci.

Na klinice kardiologie pražské nemocnice IKEM byl Karel Gott hospitalizován už v neděli. Kvůli zpěvákově klidu a soukromí se však rodina snažila zprávu utajit. Do médií se informace o lékařském zákroku dostala až ve středu. Oznámila ji zpěvákova žena Ivana.

Ivana také průběžně přes zpěvákův oficiální facebook podává zprávy fanouškům o aktuálním zdravotním stavu svého manžela. V médiích se před nedávnem objevily spekulace o tom, že Gott trpí problémy se srdeční chlopní a že jeho srdce bude v brzké době potřebovat operaci. I tyto zvěsti však Ivana Gottová na sociálních sítích vyvrací.

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

„Milí příznivci, chtěla bych vás informovat o tom, že manželovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje. Přesto, že se Karel ke svému zdravotnímu stavu nechtěl konkrétněji vyjádřit, poprosil mne, abych celou věc uvedla na pravou míru. Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní. Věřím, že budete respektovat jeho právo na soukromí. Karel vám všem zároveň děkuje za to ohromné množství povzbuzujících přání k brzkému uzdravení. Ivana Gottová. "

Dáma.cz je na facebooku. Přidejte se k nám!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Oslavujte své úspěchy, ale zase to nepřehánějte. Je pravda, že makáte na plné obrátky a kolegové vám fandí, ale šéf je poněkud nespokojený. Stále mu něco vadí a vám to leze na mozek. Jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme